Jesenné predajné akcie s PU penami a novými sadrovými stierkami Ceresit

image 29685 25 v1

200 gramov kávy Nescafé Classic Crema, z ktorej pripravíte lahodnú kávu s jemnou penou vo farbe lieskových orieškov, dostanete pri nákupe 24 kusov vybraných montážnych polyuretanových pien Ceresit.

Predajná akcia odštartovala v pondelok 14. septembra a skončí sa vypredaním zásob kávy. Zoznam PU pien, na ktoré sa vzťahuje táto predajná akcia, nájdete na stránkach www.ceresit.sk, sortiment sa líši v závislosti od predajcu. Medzi vybranými penami sú pištoľové aj trubičkové peny. HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o. ako organizátor predajnej akcie navyše počíta tiež s nástupom chladnejšieho jesenného počasia – v ponuke sú i WINTER verzie PU pien, ktoré môžete aplikovať pri teplotách vyšších ako −10°C.

Od 14. septembra „beží“ aj druhá predajná akcia, ktorá je spojená s uvedením nových finálnych sadrových IN stierok Ceresit. V rámci nej získate pri kúpe výrobkov Ceresit IN 35, IN 45, IN 46 alebo IN 10 v celkovej hodnote 150 € k nákupu montérky ZADARMO. Aj táto akcia je časovo limitovaná, v prípade IN stierok Ceresit vypredaním zásob montérok. Dokonalé hladké steny so všetkými výhodami sadrových povrchov sú s novými IN stierkami samozrejmosťou, nové unikátne technológie z laboratórií firmy Henkel navyše garantujú vysokú kvalitu a vynikajúce vlastnosti.

Podrobné informácie o oboch predajných akciách nájdete na www.ceresit.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.