image 50887 25 v1
Galéria (7)

Jesenná akcia na pálenú škridlu i doplnky

Získajte krásnu a technicky dokonalú strechu Tondach za mimoriadne výhodných podmienok. Doprajte si strechu z prírodného materiálu, ktorá nikdy nevybledne. Obľúbené modely pálenej škridly Tondach v rôznych farebných prevedeniach, vrátane povrchovej úpravy engoba či glazúra, zakúpite do konca októbra so špeciálnou jesennou zľavou.

Galéria

Jesenná akcia na pálenú škridlu
Jesenná akcia na pálenú škridlu
Jesenná akcia na pálenú škridlu
Jesenná akcia na pálenú škridlu _10_vybrano-Jana
Jesenná akcia na pálenú škridlu
Jesenná akcia na pálenú škridlu

Zľavu je možné získať na veľkoformátové škridly Twist a Bolero, plochú škridlu Figaro 11, tradičný model Bravura, ako aj na škridly Samba 11 a Stodo.

Funkčná a krásna strecha sa nezaobíde bez originálnych strešných doplnkov, ktoré riešia problematické miesta v strešnom plášti. Tondach preto zvýhodňuje ceny originálnych strešných doplnkov ku všetkým modelom škridiel, na ktoré sa vzťahuje jesenná akcia.

Zľavy na základnú škridlu a originálne doplnky Tondach možno využiť na vybraných predajniach stavebnín od 20. 8. do 31. 10. 2018.

www.wienerberger.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.