Jesenná akcia na pálenú škridlu i doplnky

image 50887 25 v1

Získajte krásnu a technicky dokonalú strechu Tondach za mimoriadne výhodných podmienok. Doprajte si strechu z prírodného materiálu, ktorá nikdy nevybledne. Obľúbené modely pálenej škridly Tondach v rôznych farebných prevedeniach, vrátane povrchovej úpravy engoba či glazúra, zakúpite do konca októbra so špeciálnou jesennou zľavou.

Zľavu je možné získať na veľkoformátové škridly Twist a Bolero, plochú škridlu Figaro 11, tradičný model Bravura, ako aj na škridly Samba 11 a Stodo.

Funkčná a krásna strecha sa nezaobíde bez originálnych strešných doplnkov, ktoré riešia problematické miesta v strešnom plášti. Tondach preto zvýhodňuje ceny originálnych strešných doplnkov ku všetkým modelom škridiel, na ktoré sa vzťahuje jesenná akcia.

Zľavy na základnú škridlu a originálne doplnky Tondach možno využiť na vybraných predajniach stavebnín od 20. 8. do 31. 10. 2018.

www.wienerberger.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.