Urob si sám 2/2021

Februárový časopis Urob si sám je práve v predaji!

Vo februárovom čísle mesačníka Urob si sám sa dočítate aj o tom, ako zhotoviť novú podlahu na pôvodnom drevenom trámovom strope, ako sa správne poistiť a taktiež, ako zhotoviť nenáročné malé úložné riešenia v interiéri či praktické doplnky do kúpeľne.

Urob si sám 2/2021

Chystáte sa tento rok rekonštruovať kúpeľňu? V najnovšom čísle máme pre vás skvelý manuál, ako ju zvládnuť svojpomocne bez väčších problémov tak, aby bola plne funkčná  a boli v nej dodržané všetky potrebné štandardy. Nájdete v ňom dokonca aj vhodné materiály, systémy či tipy na ich spracovanie.

Urob si sám 2/2021

Vo februárovom čísle nájdete aj veľký test aplikačných pištolí. Prekvapivo ani jeden z dvanástich testovaných modelov na kartuše nebol stopercentný. Ak ste zvedaví, ktorý z nich dopadol z bezpečnostného a stabilného hľadiska ako najbezpečnejší, zaobstarajte si aktuálne číslo.

Urob si sám 2/2021

Do spánku sa oplatí investovať. Niečo o tom vie aj náš čitateľ, ktorý sa s nami podelil o jeho skúsenosť a podelil sa s vami o svoj projekt. Hlavnou požiadavkou majiteľa bola výška manželskej postele, kvôli komfortnému vstávaniu, úložný priestor pod posteľou, robustné konštrukčné vyhotovenie a dĺžka postele pre matrace s rozmerom 210 cm. Celý návod aj s podrobnými schémami a zoznamom materiálu nájdete vo februárovom Urob si sám.

Urob si sám 2/2021

Možno to poznáte. Vysejete semienka, vyklíčia a tešíte sa z mladých sadeníc. A zrazu to príde. Odumierajú pred vašimi očami. Rýchlym zásahom možno ešte časť z nich zachrániť, no najspoľahlivejšou ochranou je prevencia. Na najčastejšie otázky ohľadne zdravých priesad odpovedá náš odborník.

Urob si sám 2/2021

Chceli by ste, aby vaša záhrada mala blízko k prírode a bola viac sebestačná? Skúste permakultúru! Okrem prirodzeného vzhľadu získate aj množstvo jedlých plodov a rastlín. Predstavíme vám dreviny, vhodné do takýchto záhrad.

To však nie je ani zďaleka všetko.

Nepremeškajte nové číslo, ktoré nájdete vo svojich stánkoch už od 21. 1.!

Urob si sám 2/2021

PREDPLATNÉ ČASOPISU

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje