Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 38/2014

image 24882 25 v1

V sobotu 27.12 naši spolupracovníci, zo Strednej odbornej školy záhradníckej v Malinove, vás pozvú do záhrady plnej dobrých prianí. Floristka Jarka Bálintová vyčarí z kvetov zaujímavú misu na ovocie.

Tradične vám Danka Tóthová, lektorka kreatívnych kurzov, ponúkne originálnu inšpiráciu. Lucia a Anička vás ponúknu s chutným koláčikom brownies, ktorý môžete upiecť aj vašim priateľom na Silvestra. Odborník na železiarsky tovar Jozef Pročka  vám tiež zavinšuje do Nového roka a navyše aj poradí, ako humánne sa chrániť pred hlodavcami. Naša diváčka Monika Micháliková z Hriňovej ušije štólu na sviatočný stôl. Veterinárna lekárka Dagmar Vavříková venuje jeden z vinšov aj domácim miláčikom a všetci sa rozlúčime so starým rokom a privítame rok 2015.

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 17:55. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

 Postav dom, zasaď strom

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.