JUPOL AMIKOL : TOP VÝBER pre veľmi zaťažené steny a stropy

JUPOL AMIKOL : TOP VÝBER pre veľmi zaťažené steny a stropy

V prípade ak maľujete priestory, kde očakávate z nejakého reálneho dôvodu vznik a rozvoj baktérií a stenových plesní je pre vás riešením farba JUPOL Amikol.

Táto profesionálna a veľmi kvalitná farba je vhodná predovšetkým na dekoračnú ochranu stien a stropov v priestoroch, v ktorých z dôvodu vysokej relatívnej vlhkosti vzduchu často vzniká kondenzát a na základe toho aj intenzívny rozvoj rôznych druhov plesní na stenách. Odporúčame ju predovšetkým na veľmi zaťažené stenové povrchy (ale len tie, ktoré nie sú stále mokré) v potravinárskom priemysle, pekárňach, bitúnkoch, mliekarniach, výrobniach alkoholických a nealkoholických nápojov, vínnych pivniciach, chladiarenských priestoroch a priemyselných kuchyniach.

Vhodnou cieľovou skupinou sú ale aj klasické domácností, kde chceme pre obyvateľov domu alebo bytu to najlepšie.

Farba sa vyznačuje nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje zmäkčovadlá a ťažké kovy.

Vlastnosti farby ako účinná ochrana farebného filmu pred baktériami a stenovými plesňami a jej plná umývateľnosť mokrým procesom ju predurčujú do priestorov, kde je požadovaná vysoká čistota a hygiena ako kúpeľne, kuchyne, tmavé slabo vetrané priestory.

Farebný film má hodvábny lesk a najviac poskytuje krajšie nanesenie farby a jednoduchú aplikáciu, takže profesionálny výsledok s farbou JUPOL Amikol dosiahne aj domáci majster.

Je plne umývateľná, resp. dobre odolná proti mokrému oteru, tak že nie veľmi prídržné nečistoty môžeme z premaľovaných povrchov umyť handrou namočenou do roztoku bežných domácich čistiacich prostriedkov alebo zdravotníckych dezinfekčných prostriedkov. Dodávaná je v 15l a 5l balení.

www.jub.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.