JUPOL AMIKOL : TOP VÝBER pre veľmi zaťažené steny a stropy

JUPOL AMIKOL : TOP VÝBER pre veľmi zaťažené steny a stropy

V prípade ak maľujete priestory, kde očakávate z nejakého reálneho dôvodu vznik a rozvoj baktérií a stenových plesní je pre vás riešením farba JUPOL Amikol.

Táto profesionálna a veľmi kvalitná farba je vhodná predovšetkým na dekoračnú ochranu stien a stropov v priestoroch, v ktorých z dôvodu vysokej relatívnej vlhkosti vzduchu často vzniká kondenzát a na základe toho aj intenzívny rozvoj rôznych druhov plesní na stenách. Odporúčame ju predovšetkým na veľmi zaťažené stenové povrchy (ale len tie, ktoré nie sú stále mokré) v potravinárskom priemysle, pekárňach, bitúnkoch, mliekarniach, výrobniach alkoholických a nealkoholických nápojov, vínnych pivniciach, chladiarenských priestoroch a priemyselných kuchyniach.

Vhodnou cieľovou skupinou sú ale aj klasické domácností, kde chceme pre obyvateľov domu alebo bytu to najlepšie.

Farba sa vyznačuje nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje zmäkčovadlá a ťažké kovy.

Vlastnosti farby ako účinná ochrana farebného filmu pred baktériami a stenovými plesňami a jej plná umývateľnosť mokrým procesom ju predurčujú do priestorov, kde je požadovaná vysoká čistota a hygiena ako kúpeľne, kuchyne, tmavé slabo vetrané priestory.

Farebný film má hodvábny lesk a najviac poskytuje krajšie nanesenie farby a jednoduchú aplikáciu, takže profesionálny výsledok s farbou JUPOL Amikol dosiahne aj domáci majster.

Je plne umývateľná, resp. dobre odolná proti mokrému oteru, tak že nie veľmi prídržné nečistoty môžeme z premaľovaných povrchov umyť handrou namočenou do roztoku bežných domácich čistiacich prostriedkov alebo zdravotníckych dezinfekčných prostriedkov. Dodávaná je v 15l a 5l balení.

www.jub.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.