Dlažbové trendy v novom dizajne

Dlažbové trendy v novom dizajne

Už 15. výročie webovej stránky spoločnosti Premac sa oslávilo v najlepšom možnom štýle – jej vynovením. Od 13. mája nájdu všetci záujemcovia o dobré nápady z betónu adresu www.premac.sk v novom, modernom a pútavom dizajne. 

Samozrejme, základom je veľmi prehľadná aktuálna ponuka na rok 2014 s podrobnými informáciami o všetkých produktových radoch a ich jednotlivých produktoch.

Dôležitou súčasťou je úsek zákazníckej podpory, ktorý obsahuje množstvo užitočných rád, najmä technického charakteru. Veľkou výhodou je aj možnosť on-line listovania v cenníku a stiahnutia si inšpiratívnych katalógov.

Mimoriadne zaujímavá je bezplatná služba DigiSolution. Vďaka on-line formuláru a fotoporadcovi umožňuje zaslať elektronicky fotografie vášho priestoru, ktoré zobrazí s vybranými produktmi Premac.

V neposlednom rade je trendovou novinkou responzívny dizajn, vďaka ktorému sa prispôsobuje zobrazovanie stránky použitému médiu (iphone, ipad či tablet).

Viac na www.premac.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.