Gabióny od výrobcu MACCAFERRI

Gabióny od výrobcu MACCAFERRI

Gabiony zo zváraných panelov sú veľmi obľúbené pri záhradnej architektúre ale aj v architektúre všeobecne. Ich výhodou je veľmi rýchla montáž, príjemný vzhľad a dokonalé sa začlenenie do prírodného prostredia ako aj ich rôznorodé použitie. Je možné ich použiť aj ako obklad budov, ríms, svahov atď. 

Ich jednoduché tvarové prispôsobenie a strihanie pomocou klieští nám umožňuje ich širokú škálu použitia od plotov, lavičky v parku, záhrade až po kvetináče resp. ďalšie iné konštrukcie. 

Spoločnosť MACCAFERRI CENTRAL EUROPE, ako tradičného výrobcu gabiónov, zastupuje na slovenskom trhu, pri predaji gabionových konštrukcií pre segment individuálnej výstavby a súkromných investorov spoločnosť RETIC, s.r.o. so širokou sieťou obchodných zastúpení.

gabiony

gabiony

gabiony

Viac informácií o gabionoch, o tom ako si vybrať (pomocou jednoduchého konfigurátora) ako aj kde si ich objednať, nájdete na našom novom e-shope: www.gabiony.sk alebo na našich stránkach www.maccaferri.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.