Gabióny od výrobcu MACCAFERRI

Gabióny od výrobcu MACCAFERRI

Gabiony zo zváraných panelov sú veľmi obľúbené pri záhradnej architektúre ale aj v architektúre všeobecne. Ich výhodou je veľmi rýchla montáž, príjemný vzhľad a dokonalé sa začlenenie do prírodného prostredia ako aj ich rôznorodé použitie. Je možné ich použiť aj ako obklad budov, ríms, svahov atď. 

Ich jednoduché tvarové prispôsobenie a strihanie pomocou klieští nám umožňuje ich širokú škálu použitia od plotov, lavičky v parku, záhrade až po kvetináče resp. ďalšie iné konštrukcie. 

Spoločnosť MACCAFERRI CENTRAL EUROPE, ako tradičného výrobcu gabiónov, zastupuje na slovenskom trhu, pri predaji gabionových konštrukcií pre segment individuálnej výstavby a súkromných investorov spoločnosť RETIC, s.r.o. so širokou sieťou obchodných zastúpení.

gabiony

gabiony

gabiony

Viac informácií o gabionoch, o tom ako si vybrať (pomocou jednoduchého konfigurátora) ako aj kde si ich objednať, nájdete na našom novom e-shope: www.gabiony.sk alebo na našich stránkach www.maccaferri.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.