Podcast Záhrada o starostlivosti o vianočnú ružu či kaktus po sviatkoch
Zdroj: Shutterstock

Čo robiť, aby vianočné izbovky vydržali aj po sviatkoch? Odpoveď nájdete v najnovšej epizóde podcastu Záhrada

Po vianočnej radosti z kvitnúcich izboviek často prichádza smútok, lebo po opadnutí listov často nevieme, čo s nimi. To sa teraz zmení – v najnovšom podcaste Záhrada radíme, ako sa o vianočné izbové rastliny starať tak, aby nás tešili čo najdlhšie.

Monika Felixová, šéfredaktorka časopisu Záhrada, v tomto vydaní prezradí, ako pomôcť vianočným izbovkám, aby to s nami potiahli do ďalších Vianoc.

Januárová epizóda je k dispozícii tu:


Rozprávať sa budeme opäť o vianočnej ruži, o vianočnom kaktuse, zornici a o cyklámene. Monika Felixová vysvetlí, či existujú pravidlá, ktoré sa spoločne vzťahujú na vianočné izbovky – a čo robiť pre to, aby kvitli čo najdlhšie.

Odpovedá tiež na otázku, či si po sviatkoch vyžadujú špeciálnu starostlivosť a objasňuje, ako je to s ich presádzaním, hnojením a následným kvitnutím.

Ďakujeme, že nás počúvate, a veríme, že nám ostanete verní aj v roku 2024.


Všetky epizódy nájdete na jednom mieste. Najnovšiu epizódu podcastu si môžete vypočuť aj cez streamovaciu platformu Spotify.

Vydavateľstvo Jaga pre vás vytvára aj môjdom podcast, ktorý sa venuje stavbe domu krok za krokom. Ak ste v ranom štádiu stavby domu alebo nad ňou ešte len uvažujete, určite si ho nalaďte, dozviete sa v ňom množstvo cenných tipov od odborníkov na jednotlivé témy. Všetky epizódy môjdom podcastu nájdete na SpotifyAnchor.fm alebo na YouTube.

Text: Eva Fačková
Foto: shutterstock.com

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje