Chcete vyhrať nákup tovaru?

image 33418 25 v1

Ak plánujete domov kúpu parného čističa, čističa okien, vysokotlakového čističa, tepovača alebo chcete kúpiť mokro-suchý vysávač, či čerpadlo do záhrady, pozrite si ponuku spoločnosti Kärcher. Teraz je na kúpu ten správny čas.

Spoločnosť Kärcher pripravila pre svojich zákazníkov súťaž, v ktorej môžu šiesti z vás vyhrať výšku svojho nákupu späť! Nakúpiť v období od 17.3. – 17.9.2016 vo vybraných predajniach akýkoľvek tovar značky Kärcher v minimálnej hodnote 200 Eur s DPH  sa teda oplatí. 

Horúcou produktovou novinkou spoločnosti Kärcher je tlakový čistič Full Control, ktorý je vybavený ukazovateľom tlaku na pištoli. S vysokotlakovým čističom Full Control nájdete pre každý povrch vhodný tlak. Stupeň tlaku sa nastavuje na pracovnom nadstavci a môže sa skontrolovať priamo na LED displeji pištole – pre maximálnu kontrolu. Prechod z vysokého tlaku na režim čistiaceho prostriedku je bez výmeny pracovného nadstavca. Produkt K 4 Full Control Home (obj. cislo 9.502-263.0) ponúkaný s rotačnou kefou GRÁTIS, plošným čističom a čističom na kameň a fasády v akciovej cene 299 Eur s DPH  je ideálnym pomocníkom okolo domu. 

Viac o podmienkach súťaže: www.kaercher.sk/sk/karcher_sutaz.htm 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.