Regál, ktorý poteší domácich majstrov

image 40325 25 v1

Výrobky stavebnej chémie Mapei v hobbymarketoch Hornbach neprehliadne žiaden domáci majster. Všetko dôležité pre váš projekt nájdete na jednom mieste a riadne označené.

Na predajniach Hornbach v Bratislave a Košiciach nájdu domáci majstri všetko, čo sa im zíde pri rekonštrukcii i novostavbe. V neprehliadnuteľnom regáli Mapei si zákazníci môžu jednoducho vybrať z preferovaných výrobkov na zhotovenie hydroizolácie, ale aj z výrobkov pre finálnu úpravu pri lepení obkladu a dlažby v kúpeľniach, na terasách či bazénoch. „Naším cieľom bolo ušetriť zákazníkom čas pri nakupovaní. Najžiadanejší sortiment Mapei možno nájsť rýchlo a jednoducho a vďaka tomu zostáva viac času na samotný projekt,“ hovorí Stana Radivojevič z marketingového oddelenia Mapei.

Žiadané výrobky v jednom regáli

Medzi najžiadanejšie výrobky Mapei patrí osvedčená cementová škárovacia malta Ultracolor Plus, ktorá tvorí nerozlučnú dvojicu s pružným silikónovým tmelom Mapesil AC na výplň pružných a dilatačných škár. Rastie aj záujem o vysoko odolnú epoxidovú škárovaciu maltu Kerapoxy CQ, ktorá je na predajni Hornbach dostupná v rozšírenej ponuke farebných odtieňov. Vďaka výrazne lepšej čistiteľnosti je práca s touto epoxidovou maltou jednoduchá, a to aj pri aplikácii na zvislé povrchy. To ocení každý domáci majster. Novinkou, ktorá sa predstavila v regáli Mapei sú viacúčelové polyuretánové peny MapePUR na tepelnú a akustickú izoláciu.

Odborné poradenstvo a pracovné postupy s výrobkami Mapei nájdete na www.razaporiadne.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.