Letné prázdniny sú tu: Oblečte celú rodinku do Dedoles plaviek

Rodina v rovnakých plavkách
Zdroj: Dedoles

Horúce letné dni potrápili už nejedného z nás. Preto si pre vás Dedoles pripravil bohatú letnú kolekciu, v ktorej zaženiete aj to najteplejšie počasie, či ste už na exotickej dovolenke, alebo si užívate domácu pohodu pri bazéne. S Dedoles plavkami si na svoje prídu malí aj veľkí, rodiny aj zaľúbené páry. Stačí si len vybrať a odvážne kombinovať.

Preferujete skôr jednodielne, bikiny alebo športové plavky? Prvá letná Dedoles kolekcia ponúka dámam všetky druhy. Nejde však o obyčajné plavky. Rafinované strihy krásne tvarujú ženské krivky, poskytujú komfort a zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. Sú totiž vyrobené z vlákien z recyklovaných plastov a nesú svetový certifikát s názvom Global Recycled Standard. Navyše si môžete vybrať z viac ako desiatky veselých vzorov, ktoré dokážete rôznorodo kombinovať. A v prípade, že vás pôvodný dizajn plaviek omrzí, nezúfajte. Jednoducho ich obráťte na ruby a zažiarte pri vode v novom outfite.

Žena ležiaca pri vode na móle
Dámske bikiny a športové plavky môžete obrátiť na ruby. | Zdroj: Dedoles

Dokonalý chlap

Dedoles myslel aj na pánov, pre ktorých vytvoril kolekciu originálnych plaviek. Ich vycibrený vkus môže potešiť námornícky štýl, farebné grafity, tropické listy či ovocná nádielka v podobe kokosových alebo citrónových motívov. Pre gurmánov je zase pripravená potlač s obľúbeným mužským nápojom. Uhádnete, o aký ide? Dedoles vsadil nielen sa veselý dizajn, ale aj na praktickú stránku. Plavky sú totiž podšité jemnou sieťkou, ktorá zabezpečuje komfort najmä pri plávaní, ale tiež majú našité zadné vrecko, ktoré zase slúži ako užitočný úložný priestor.

Muž skáče do bazéna s plameniakom
Originálne vzory potešia aj pánov. | Zdroj: Dedoles

Potešte najmenších veselými plavkami

Dedoles nezabudol ani na detský temperament a vo svojej dielni vytvoril kolekciu letných plaviek aj pre najmenších. Tá v sebe ukrýva nielen voľnosť, ktorá je pri detských hrách nesmierne dôležitá, ale aj inváziu farieb, ktorá zaiste vyčarí úsmev na každej tváričke. Malé princezné môžete potešiť veselými kokosovými, motýlími, jablkovými, citrónovými či morskými jednodielnymi plavkami. Niektoré modely sú dokonca ozvláštnené aj volánom v oblasti pása. Chlapci pre zmenu môžu šantiť v šortkách s obávaným Tyranosaurom Rexom, žralokmi či v plavkách s pirátskym motívom.

žena s dieťaťom v rovnakých plavkách
Mamičky, zlaďte sa so svojimi ratolesťami. | Zdroj: Dedoles

Viac informácií a trendy kúskov nájdete na www.dedoles.sk

Zdroj: PR článok Dedoles, s. r. o.