Tri kilá, dva litre alebo jedna stena. Čo majú tieto tri veci spoločné?

image 40543 25 v1

Nebudeme vás veru dlho naťahovať. Všetky tri vyššie spomenuté počty majú jedného spoločného menovateľa – Primalex. Obľúbený výrobca náterových hmôt totiž ponúka špeciálne balenie bielych interiérových farieb. To spočíva v 15 kilogramovom balení, ku ktorému každý zákazník automaticky dostane ďalšie tri kilogrami priamo v balení zadarmo.

Tri kilogrami predstavujú približne dva litre farby, ktorá dokáže pokryť 21 až 33 metrov štvorcových natieranej plochy. A to už je napríklad aj jedna poriadna stena. Majstri a domáci kutili si to zrátajú, že s Primalexom dostanú doslova „stenu zadarmo“.

Táto akciová ponuka platí do vypredania zásob a platí pre produktové rady bielych interiérových náterov Primalex Standard, Primalex Plus a Primalex Polar.

Viac informácií nájdete na www.primalex.sk a www.domyfarieb.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.