Bezrámové sklenené sálavé panely ECOSUN GS sa teraz dajú na želanie vybaviť aj farebným motívom

image 51810 25 v1

Tieto sálavé panely kombinujú elegantný dizajn bezrámových panelov GR a univerzálnosť sálavých panelov ECOSUN G/E. V prípade, že nebudete uvažovať o tlači vlastného motívu a vyberiete si z ponuky čierne, mliečno biele sklo a zrkadlové prevedenie, môžete panely upevniť na stenu aj na strop.

V štandardnej ponuke je prevedenie čierne alebo mliečne biele sklo (300/500/600/850 W) a zrkadlové prevedenie (300/500/600 W). Ak budete uvažovať o paneloch s príkonom 850 W, tak určite pamätajte, že v takomto prípade by sa mali inštalovať do výšky stropu viac ako 3 m. Miestnosti s obmedzeným priestorom je prispôsobený typ ECOSUN 500 GS, ktorý sa svojimi rozmermi hodí k inštalácii na výšku. Najmä v kúpeľniach, ak je doplnený o nerezové madlo, stáva sa veľmi praktickým doplnkom. 

Vzhľad panelu môže byť maximálne prispôsobený aj Vašim požiadavkám – tieto panely sa teraz dajú vyrobiť s obrazovým motívom podľa vášho želania. Individuálna potlač je veľmi lákavým riešením, u týchto panelov oceníte aj to, že je vykonávaná vysoko kvalitnou keramickou tlačou priamo na vnútorný povrch sklenenej čelnej dosky panelu. Vďaka tomu je obrazový motív dokonale chránený pred mechanickým poškodením. Každopádne však platí, že v tomto prípade sú sklenené panely ECOSUN GS s potlačou určené iba k inštalácii na stenu. Viac informácií nájdete na www.fenix.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.