Smart riešenie pre pohodlie domova

image 49842 25 v1

Online a cez smartfón môžete komfortne ovládať vykurovanie u vás doma – s kondenzačným kotlom Vaillant ecoTEC exclusive. Patrí medzi produkty z rady Green iQ, ktoré kombinujú najvyššiu úroveň účinnosti, ochrany životného prostredia s trvalou udržateľnosťou a progresívnou inteligentnou technológiou.

Je mimoriadne energeticky úsporný. V domácnosti pomáha znížiť ročnú spotrebu energií na vykurovanie ešte o 10 % viac než iné kondenzačné kotly. A to vďaka najnovšej kondenzačnej technológii s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. Ide o výnimočné riešenie, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a v maximálnej miere zamerané na budúcnosť. Do domácnosti vnesie tepelnú pohodu a zaberie minimum miesta. Možno ho kombinovať aj s externými zásobníkmi teplej vody. Má energetický štítok triedy „A“, vyniká vysokou kvalitou a dlhou životnosťou.

www.vaillant.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.