image 49842 25 v1

Smart riešenie pre pohodlie domova

Online a cez smartfón môžete komfortne ovládať vykurovanie u vás doma – s kondenzačným kotlom Vaillant ecoTEC exclusive. Patrí medzi produkty z rady Green iQ, ktoré kombinujú najvyššiu úroveň účinnosti, ochrany životného prostredia s trvalou udržateľnosťou a progresívnou inteligentnou technológiou.

Je mimoriadne energeticky úsporný. V domácnosti pomáha znížiť ročnú spotrebu energií na vykurovanie ešte o 10 % viac než iné kondenzačné kotly. A to vďaka najnovšej kondenzačnej technológii s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. Ide o výnimočné riešenie, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a v maximálnej miere zamerané na budúcnosť. Do domácnosti vnesie tepelnú pohodu a zaberie minimum miesta. Možno ho kombinovať aj s externými zásobníkmi teplej vody. Má energetický štítok triedy „A“, vyniká vysokou kvalitou a dlhou životnosťou.

www.vaillant.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje