Uvažujete o tepelnom čerpadle pre rodinný dom?

image 51125 25 v1

Uvažujete o tepelnom čerpadle pre svoj rodinný dom? Napríklad o flexibilnom, s nízkymi prevádzkovými nákladmi či o takom, ktoré by sa dalo ovládať aj na diaľku pomocou aplikácie v smartfóne alebo tablete?

Všetky spomenuté vlastnosti majú inovatívne, inteligentné tepelné čerpadlá Vaillant Green iQ: flexoTHERM exclusive a flexoCOMPACT exclusive. Dokážu využívať každý z alternatívnych prírodných zdrojov tepla – zem, vodu alebo vzduch. Závisí len od vás, pre aký zdroj sa rozhodnete. Vhodné sú pre novostavby i modernizácie, do klasických i nízkoenergetických rodinných domov, aj pre menšie bytové domy. Osvedčili sa na vykurovanie i prípravu teplej vody a dokážu aj chladiť. Majú novovyvinutý vysokoúčinný chladivový okruh, ktorým dosahujú vysoké COP a zaraďujú sa do triedy A++/A+++. Nesú označenie Green iQ, ktoré je určené len pre výrobky s trvalou udržateľnou, vysokoúčinnou technológiou so schopnosťou inteligentného internetového pripojenia.

www.vaillant.sk

www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.