image 51125 25 v1

Uvažujete o tepelnom čerpadle pre rodinný dom?

Uvažujete o tepelnom čerpadle pre svoj rodinný dom? Napríklad o flexibilnom, s nízkymi prevádzkovými nákladmi či o takom, ktoré by sa dalo ovládať aj na diaľku pomocou aplikácie v smartfóne alebo tablete?

Všetky spomenuté vlastnosti majú inovatívne, inteligentné tepelné čerpadlá Vaillant Green iQ: flexoTHERM exclusive a flexoCOMPACT exclusive. Dokážu využívať každý z alternatívnych prírodných zdrojov tepla – zem, vodu alebo vzduch. Závisí len od vás, pre aký zdroj sa rozhodnete. Vhodné sú pre novostavby i modernizácie, do klasických i nízkoenergetických rodinných domov, aj pre menšie bytové domy. Osvedčili sa na vykurovanie i prípravu teplej vody a dokážu aj chladiť. Majú novovyvinutý vysokoúčinný chladivový okruh, ktorým dosahujú vysoké COP a zaraďujú sa do triedy A++/A+++. Nesú označenie Green iQ, ktoré je určené len pre výrobky s trvalou udržateľnou, vysokoúčinnou technológiou so schopnosťou inteligentného internetového pripojenia.

www.vaillant.sk

www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.