Akustické dosky URSA SILENTIO 33 zaistia v domácnosti dokonalé ticho

Akustické dosky URSA SILENTIO 33
Zdroj: URSA

Nepríjemný hluk od susedov, rôzne rušivé zvuky či dotieravá hudba, ktorá znie, ako keby bola priamo v miestnosti, hoci plynie z vedľajšieho bytu. A nemožnosť si v pokoji a tichu vo svojom byte odpočinúť. To všetko má na svedomí nedostatočná či zle vyriešená akustická izolácia v budovách. Riešenie je pritom jednoduché – dostatočné odhlučnenie stien a priečok pomocou akustických dosiek.

Jednou zo špičkových, mimoriadne hutných a zároveň ľahkých priečkových izolačných dosiek je URSA SILENTIO 33. Vďaka svojim vlastnostiam sa uplatní pri odhlučnení miestností vo všetkých typoch stavieb.

akusticka doska
Akustické dosky URSA SILENTIO 33 vďaka svojim fyzikálnym vlastnostiam a mikroštruktúre z jemných vlákien skvelo pohlcujú zvuk a zaručujú v interiéri dokonalý akustický komfort. | Zdroj: URSA

URSA SILENTIO 33 je prémiová nekašírovaná, tepelná, akustická a protipožiarna doska z minerálnej vlny na báze skla. Je vhodná do stavebných konštrukcií s vysokými požiadavkami na akustický komfort, tepelný odpor a požiarnu bezpečnosť. Vďaka mimoriadnej presnosti tiež dokonalo vyplní všetky dutiny konštrukcie.

akusticka doska
Akustické dosky URSA SILENTIO 33 sa jednoducho aplikujú do súčasných konštrukcií prostredníctvom suchej montáže a umožňujú rýchlu výstavbu bez zbytočného znečistenia. | Zdroj: URSA

Akustické dosky URSA SILENTIO 33 ochráni vás a vašich blízkych pred hlukom, zvýšia akustický komfort vášho bývania, znížia požiarne riziko a zároveň udržia vo vašej domácnosti teplo. Jednoducho sa aplikujú do súčasných konštrukcií prostredníctvom suchej montáže a umožňujú rýchlu výstavbu bez zbytočného znečistenia.

Akustické dosky URSA SILENTIO 33 zaistia v domácnosti dokonalé ticho

Viac na www.ursa.sk