akumulátorové fukáre EGO Power+ s 56V technológiou
Zdroj: VVED TECHNIKA

6 Inovatívnych spôsobov, ako použiť fukár

Fukáre sú stvorené pre jeden účel – upratanie jesennej nádielky listov, však? No akumulátorové fukáre EGO Power+ s 56V technológiou svojím výkonom prekonávajú benzínové, sú až 4-krát tichšie, a nájdu svoje využitie nie len v záhrade. Poďme sa pozrieť na 6 inovatívnych spôsobov, ktorými môžete tieto všestranné zariadenia použiť aj vo Vašom domove.

1. Odfúknite sneh z cesty, či chodníka

Po skončení jesene mnohí z nás odložia fukár do garáže až do jari. Avšak fukáre sú veľmi užitočné taktiež počas zasnežených zimných dní. Namiesto lopotenia sa s lopatou môžete napadnutý prašan jednoducho odfúknuť z chodníka či cesty, čím si ušetríte kopec námahy.

akumulátorové fukáre EGO Power+ s 56V technológiou
Zdroj: VVED TECHNIKA

2. Čistenie odkvapov

Zablokované odkvapy plné lístia môžu spôsobiť celú radu problémov počas daždivých jesenných dní, kedy voda v odkvapoch nemá kam ísť. Fukáre EGO Power+ so sadou na čistenie odkvapov ponúkajú rýchle a efektívne riešenie na čistenie odkvapov od nahromadených nečistôt a lístia bez toho, aby ste sa pri tom zašpinili.

akumulátorové fukáre EGO Power+ s 56V technológiou
Zdroj: VVED TECHNIKA

3. Vysušenie auta po umytí

Ak chcete vysušiť Vaše auto po umytí tak, že na ňom nezostanú zaschnuté šmuhy, fukár sa Vám určite zíde. Silný prúd vzduchu odfúkne kvapky vody bez stopy presne tak, ako industriálne sušiče v autoumyvárni.

4. Vyčistite svoju garáž alebo dielňu

Určite to poznáte. Piliny a prach si nájdu svoju cestu do každého kúta kam sa metla alebo vysávač nedostanú. To však nie je dôvod na smútok. Fukár bez problémov dostane prach a piliny aj z ťažko prístupných miest. Stačí otvoriť dvere dokorán a fúkať.

5. Vyčistite kosačku alebo vyžínač od trávy

Pri kosení sa pokosená tráva dostane všade. Najmä podvozok kosačky je náchylný na zanesenie trávou. Avšak jeho vyčistenie fukárom je otázka pár minút.

6. Auto čisté aj zvnútra

Fukár je oveľa efektívnejší ako vysávač pri odstránení prachu zo škár a nedostupných miest. Začnite tým, že otvoríte všetky dvere, aby mal prach a nečistoty kam ísť, a nezabudnite na miesta i pod sedadlami, za detskou autosedačkou a vo dverách.

Viac informácií nájdete na: www.egopower.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje