Mountfield otvára novú predajňu v Prešove a zmodernizoval predajňu v Nitre

Mountfield otvára novú predajňu v Prešove a zmodernizoval predajňu v Nitre

Spoločnosť Mountfield otvorí vo štvrtok 15. marca novú predajňu v areáli nákupného centra Solivaria v Prešove na Solivarskej ulici 1/C. Na zákazníkov čaká príjemný moderný interiér s celkovou plochou 1 350m2 a s 30 parkovacími miestami.

Mountfield otvára novú predajňu v Prešove

Nové predajné centrum Mountfieldu nahradí pôvodnú predajňu umiestnenú na Duklianskej ulici, ktorá už nespĺňala súčasné kritériá kvalitného nakupovania. V lokalite známeho obchodného centra sa nachádzajú ďalšie obchody ako napríklad DM drogérie, Karcher, Kik, Pepco, Planeo elektro a ďalšie.

Predajňa v Nitre

„S modernizáciou a revitalizáciou predajnej siete sme začali už v roku 2016. Ich prvoradou prioritou je neustále zlepšovanie starostlivosti o zákazníka, o jeho komfort pri nakupovaní a s tým spojené rozširovanie služieb aj sortimentu produktov. Zväčšujeme predajné plochy, vylepšujeme interiérovú navigáciu, rozširujeme a modernizujeme servisné zázemie, skladové priestory, a to ako pre tovar, tak aj pre náhradné diely. V tomto roku plánujeme zmodernizovať či presťahovať celkom 20 predajní na Slovensku a v Českej republike,“ vysvetľuje predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka spoločnosti Mountfield Jana Moravová a zároveň dodáva, že „počas slávnostného otvorenia predajne v Prešove v dňoch 15. – 17. marca bude všetok sortiment ponúkaný za polovicu ceny a ako prekvapenie dostane každý zákazník zadarmo fľašu exkluzívneho čilského vína“.

V rámci prebiehajúcej modernizácie všetkých predajní na Slovensku spoločnosť Mountfield po novom tiež zrevitalizovala predajňu v Nitre a vybudovala v nej samoobslužný úsek, ktorý už môžu zákazníci od marca využívať. Predajňa je umiestnená na Chrenovskej ulici v časti Nitra – Chrenová.

Predajňa v Nitre samoobslužný úsek

„Snažíme sa vyberať pre nové predajne atraktívnejšie lokality, a to s ohľadom na súčasné trendy nakupovania – sústredenie obchodov do veľkých obchodných lokalít, čo je prepojené aj s väčšími parkovacími možnosťami. Vo všetkých našich nových predajných centrách máme už štandardne vybudovaný úsek samoobslužného predaja rýchloobrátkového tovaru a príslušenstva, ktorý sa nám veľmi osvedčil a šetrí zákazníkom čas. Samoobslužný systém ponúkajú obe spomínané predajne, ako nová predajňa v Prešove, tak aj modernizovaná v Nitre,“ dopĺňa riaditeľ divízie predaja spoločnosti Mountfield Luděk Lhota.

Mountfield otvára novú predajňu v Prešove

Mountfield má na Slovensku celkom 18 predajných centier. V minulom roku otvoril novú predajňu v Leviciach a zmodernizoval predajňu v Michalovciach. V tomto roku plánuje ešte modernizáciu predajného centra v Poprade.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.