Mountfield otvára novú predajňu v Prešove a zmodernizoval predajňu v Nitre

Mountfield otvára novú predajňu v Prešove a zmodernizoval predajňu v Nitre

Spoločnosť Mountfield otvorí vo štvrtok 15. marca novú predajňu v areáli nákupného centra Solivaria v Prešove na Solivarskej ulici 1/C. Na zákazníkov čaká príjemný moderný interiér s celkovou plochou 1 350m2 a s 30 parkovacími miestami.

Mountfield otvára novú predajňu v Prešove

Nové predajné centrum Mountfieldu nahradí pôvodnú predajňu umiestnenú na Duklianskej ulici, ktorá už nespĺňala súčasné kritériá kvalitného nakupovania. V lokalite známeho obchodného centra sa nachádzajú ďalšie obchody ako napríklad DM drogérie, Karcher, Kik, Pepco, Planeo elektro a ďalšie.

Predajňa v Nitre

„S modernizáciou a revitalizáciou predajnej siete sme začali už v roku 2016. Ich prvoradou prioritou je neustále zlepšovanie starostlivosti o zákazníka, o jeho komfort pri nakupovaní a s tým spojené rozširovanie služieb aj sortimentu produktov. Zväčšujeme predajné plochy, vylepšujeme interiérovú navigáciu, rozširujeme a modernizujeme servisné zázemie, skladové priestory, a to ako pre tovar, tak aj pre náhradné diely. V tomto roku plánujeme zmodernizovať či presťahovať celkom 20 predajní na Slovensku a v Českej republike,“ vysvetľuje predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka spoločnosti Mountfield Jana Moravová a zároveň dodáva, že „počas slávnostného otvorenia predajne v Prešove v dňoch 15. – 17. marca bude všetok sortiment ponúkaný za polovicu ceny a ako prekvapenie dostane každý zákazník zadarmo fľašu exkluzívneho čilského vína“.

V rámci prebiehajúcej modernizácie všetkých predajní na Slovensku spoločnosť Mountfield po novom tiež zrevitalizovala predajňu v Nitre a vybudovala v nej samoobslužný úsek, ktorý už môžu zákazníci od marca využívať. Predajňa je umiestnená na Chrenovskej ulici v časti Nitra – Chrenová.

Predajňa v Nitre samoobslužný úsek

„Snažíme sa vyberať pre nové predajne atraktívnejšie lokality, a to s ohľadom na súčasné trendy nakupovania – sústredenie obchodov do veľkých obchodných lokalít, čo je prepojené aj s väčšími parkovacími možnosťami. Vo všetkých našich nových predajných centrách máme už štandardne vybudovaný úsek samoobslužného predaja rýchloobrátkového tovaru a príslušenstva, ktorý sa nám veľmi osvedčil a šetrí zákazníkom čas. Samoobslužný systém ponúkajú obe spomínané predajne, ako nová predajňa v Prešove, tak aj modernizovaná v Nitre,“ dopĺňa riaditeľ divízie predaja spoločnosti Mountfield Luděk Lhota.

Mountfield otvára novú predajňu v Prešove

Mountfield má na Slovensku celkom 18 predajných centier. V minulom roku otvoril novú predajňu v Leviciach a zmodernizoval predajňu v Michalovciach. V tomto roku plánuje ešte modernizáciu predajného centra v Poprade.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje