Tirolský oheň – muškát

tirolsky ohen muskat

Pravý ťahavý tirolský muškát so silnými a zdravými výhonkami. Odolný voči dažďu, vetru a výkyvom počasia. Viackrát osvedčený, len kvitne a kvitne.

Zrealizujte „tirolské kúzlo” na vašom balkóne. Pomocou pravého tirolského muškátu preneste romantiku hôr do vašej záhrady. Neúnavne kvitne po celé leto až do neskorej jesene a hojnosťou svojich kvetov udivuje každého návštevníka. Či je to kvet biely, ohnivočervený alebo ružový, klasická balkónová krása ostáva večne v móde.

Ideálnou polohou je preňho slnečné, polotienisté miesto. Koreňová vzdialenosť 15 – 20 cm.

Dôležité: Pre správne kvitnutie potrebujú ťahavé muškáty dostatok živín. Preto ich pravidelne prihnojujeme, na čo je vynikajúce hnojivo na muškáty Garri. Toto hnojivo optimálne zásobuje muškáty živinami potrebnými pre ich rast i kvitnutie. 

 
 

Komentáre

 1. Da sa uvas objednat tie muskaty

 2. Katarína Barnová says:

  Dobrý deň mala by som záujem o tento druh muškátov dalo by sa u vás objednať?

  Ďakujem

  Barnová Katarína

 3. Demeterova Terezia says:

  mala by som zaujem o tirolske muskaty semena a chce sa spitat ci poslete do anglicka postovne si samozrejme zaplatim dakujem

 4. Dobrý dá sa objednať u Vás tie muškáty?

 5. Dobrý deň poprosím máte semiačka tyrolske muškáty, surfinie,petunie ďakujem Fajnorova

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.