marcipanovy flox
Galéria (3)

Marcipánový flox

Tento flox pôvodom z Južnej Afriky vás omámi svojou nenapodobiteľnou vôňou. Z červených pupienkov sa vyvinú biele kvety podobné leknu, šíriace silnú marcipánovú vôňu. Nezabudnime ani na listy - voňajú tiež krásne korenisto.

Galéria

flox
flox
Tip:

Skôr, než ich umiestnite do pôdy, nechajte tieto trvalky nasať vodu. Nakyprite zem v mieste výsadby, vyberte vykorenené rastliny z kultivačnej nádoby a vložte ich do pôdy. V teplom počasí nezabúdajte na poriadnu zálievku, ktorú vykonávajte vo večerných hodinách denne po dobu jedného týždňa. Týmto zaručíte, že vám bude rastlina najvyššej kvality dodaná našou firmou spôsobovať radosť dlhé roky a stane sa ozdobou vašej záhrady. Nesaďte však tieto trvalky príliš blízko jednu k druhej, lebo málo priestoru znemožňuje ich riadny vývoj a rast.

www.sieberz.sk

Máte skúsenosti s pestovaním tejto alebo inej rastlinky? Vaše postrehy, tipy, fotografie môžete posielať na redakčný mail oliver.vyslouzil@jaga.sk. Ďakujeme!

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje