TreeGuard – Revolučná ochrana stromov

image 45641 25 v1

Naše patentované riešenie ponúka revolučný pohľad na ochranu stromov. Výsledkom je chránič stromov, kríkov a iných predmetov pred kosačkou, burinou, trávou a nečistotami.

Aby ste dokázali ochrániť každý strom vo Vašej záhrade, pripravili sme možnosť vybrať si z 2 veľkostí: 20-115mm, resp. 120-305mm

Naše intuitívne a inovatívne riešenie zabezpečuje rýchlu montáž a perfektnú prisôsobiteľnosť pre každý strom. 

Stačí prispôsobiť priemeru Vášho stromu a jednoducho obe polovice spojiť k sebe.

TreeGuard zabraňuje zatrávňovaniu v okolí stromu, čím sa zjednodušuje kosenie, zaniká potreba vytrhávať trávu ručne a hlavne, kosačka sa už kmeňa ani nedotkne. 

TreeGuard teda efektívne chráni zdravie stromov, okrasných drevín a sadeníc. Vyskúšajte si kosenie, ktoré neohrozí Vaše stromy. Pre bohatú a zdravú úrodu, a to bez námahy.

Výsledkom je teda dokonale upravený trávnik aj v okolí stromu. Prírodná zelená povrchová úprava odkazuje na prirodzené prepojenie prírody a ľudskej inovácie. 

Kladieme dôraz na ekologickosť našich produktov aj ich výroby samotnej. Preto sú naše výrobky vyrobené zo 100% recyklovateľných materiálov. Prvotriedna kvalita zároveň zaručuje celoročné využitie a to bez údržby. Náš chránič bol navrhnutý tak, aby nepodľahol žiadnym prírodným podmienkam. Nevyspytateľná príroda vo forme dažďa, snehu, mrazu alebo lístia neovplyvní jeho dizajn ani konštrukciu.

Pre viac inšpirácie si prosím pozrite aj naše promo video:

A tiež pár záberov k použitiu v praxi:

Využitie produktov TreeGuard však určite nekončí iba pri ochrane stromov, kríkov či okrasných drevín. Záleží jedine od Vašej fantázie či ich umiestnite okolo kvetov, sadeníc, záhradného nábytku, stĺpov alebo kľudne aj pod jahody. V každom prípade si však užívate výhody nášho nápadu. A to po celý  rok, a úplne bez údržby.

Vitajte v budúcnosti záhradníctva.

http://treeguard.eu/predaj/treeguard-chranic-stromu/

ZDROJ PR článok spoločnosti Vladimír Avuk – AVBAL ​​​

Komentáre

  1. Skutočne „revolučný“ nápad a „ozdoba“ každej záhrady. Nepokosím trávu priamo po strom
    a odstrihnem ju nožnicami na živý plot a je to o.k. Pri ovocných stromoch sa aj tak
    neodporúča tráva až ku kmeňu a pri starších okrasných stromoch je to neestetický plastový
    prvok , z môjho pohladu zbytočnosť.Ovela estetickejšie pôsobí použitie prírodného
    materiálu,napr. mulčovacia kôra alebo okrúhliaky a i.

  2. Ja osobne to rieším tak že mám okolo stromu okopanú zeminu a nerastie mi tam nič ani tráva mám to zhruba od kmeňa 20-25cm takže záleží aký je priemer kmeňa ale celkove je tak 50x50cm a je ešte vytvorený taký lavor okolo kmeňá aj to pekne vypadá a je to pre strom určite vhodnejšie ako tam dávať nejaké plasty

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.