TreeGuard - Revolučná ochrana stromov

30.11.2017
30.11.2017 (9) (2)
TreeGuard - Revolučná ochrana stromov

Naše patentované riešenie ponúka revolučný pohľad na ochranu stromov. Výsledkom je chránič stromov, kríkov a iných predmetov pred kosačkou, burinou, trávou a nečistotami.

Aby ste dokázali ochrániť každý strom vo Vašej záhrade, pripravili sme možnosť vybrať si z 2 veľkostí: 20-115mm, resp. 120-305mm

Naše intuitívne a inovatívne riešenie zabezpečuje rýchlu montáž a perfektnú prisôsobiteľnosť pre každý strom. 

Stačí prispôsobiť priemeru Vášho stromu a jednoducho obe polovice spojiť k sebe.

TreeGuard zabraňuje zatrávňovaniu v okolí stromu, čím sa zjednodušuje kosenie, zaniká potreba vytrhávať trávu ručne a hlavne, kosačka sa už kmeňa ani nedotkne. 

TreeGuard teda efektívne chráni zdravie stromov, okrasných drevín a sadeníc. Vyskúšajte si kosenie, ktoré neohrozí Vaše stromy. Pre bohatú a zdravú úrodu, a to bez námahy.

Výsledkom je teda dokonale upravený trávnik aj v okolí stromu. Prírodná zelená povrchová úprava odkazuje na prirodzené prepojenie prírody a ľudskej inovácie. 

Kladieme dôraz na ekologickosť našich produktov aj ich výroby samotnej. Preto sú naše výrobky vyrobené zo 100% recyklovateľných materiálov. Prvotriedna kvalita zároveň zaručuje celoročné využitie a to bez údržby. Náš chránič bol navrhnutý tak, aby nepodľahol žiadnym prírodným podmienkam. Nevyspytateľná príroda vo forme dažďa, snehu, mrazu alebo lístia neovplyvní jeho dizajn ani konštrukciu.

Pre viac inšpirácie si prosím pozrite aj naše promo video:

A tiež pár záberov k použitiu v praxi:

Využitie produktov TreeGuard však určite nekončí iba pri ochrane stromov, kríkov či okrasných drevín. Záleží jedine od Vašej fantázie či ich umiestnite okolo kvetov, sadeníc, záhradného nábytku, stĺpov alebo kľudne aj pod jahody. V každom prípade si však užívate výhody nášho nápadu. A to po celý  rok, a úplne bez údržby.

Vitajte v budúcnosti záhradníctva.

http://treeguard.eu/predaj/treeguard-chranic-stromu/

ZDROJ PR článok spoločnosti Vladimír Avuk - AVBAL 

​​​

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Peter | 10.12.2017, 16:23
Ja osobne to rieším tak že mám okolo stromu okopanú zeminu a nerastie mi tam nič ani tráva mám to zhruba od kmeňa 20-25cm takže záleží aký je priemer kmeňa ale celkove je tak 50x50cm a je ešte vytvorený taký lavor okolo kmeňá aj to pekne vypadá a je to pre strom určite vhodnejšie ako tam dávať nejaké plasty
peter s. | 01.12.2017, 12:27
Skutočne "revolučný" nápad a "ozdoba" každej záhrady. Nepokosím trávu priamo po strom a odstrihnem ju nožnicami na živý plot a je to o.k. Pri ovocných stromoch sa aj tak neodporúča tráva až ku kmeňu a pri starších okrasných stromoch je to neestetický plastový prvok , z môjho pohladu zbytočnosť.Ovela estetickejšie pôsobí použitie prírodného materiálu,napr. mulčovacia kôra alebo okrúhliaky a i.
Prečítajte si
Reklama