Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania
Galéria (5) Zdroj: Karma

Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania

Firma Karma Český Brod je na celosvetovom trhu už viac ako 110 rokov a teraz prichádza zo svojou novou značkou KARMA PREMIUM na český a slovenský trh.

Galéria

Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania
Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania
Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania
Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania

Kúzlo ohňa fascinuje ľudstvo od samého začiatku našich dejín. Napriek tomu že dnes už oheň nie je nutný pre naše prežitie, stále hrá veľmi dôležitú roľu v našich životoch. Vytvára útulnú atmosféru a pocit pospolitosti. Krby a krbové kachle ako aj vonkajšie ohniská však poskytujú omnoho viac. Vytvorili sme produkt, ktorý splní akékoľvek očakávania a požiadavky dnešnej doby a pozdvihne zážitok zo zapáleného ohňa na úplne inú úroveň.

Vonkajšie ohnisko Infinity urobí z každého posedenia na záhrade, či terase spoločenský aj gastronomický zážitok. Plynový stôl s ohniskom je ideálnym riešením pre dlhé letné večery. S prichádzajúcou jeseňou vám predĺži vonkajšiu sezónu a zaistí príjemný zdroj tepla. Línie zlatistých plameňov zútulnia akýkoľvek vonkajší priestor a s doplnkovým príslušenstvom ho môžete využiť aj ako praktickú vonkajšiu kuchyňu a ugrilovať si chutnú večeru. Vonkajšie ohnisko Infinity je perfektným riešením pre každého, kto rád trávi večery vonku. Elegantné opláštenie z umelého ratanu je praktické na údržbu a spĺňa všetky estetické parametre užívateľa. Krycia doska je zo sklokeramiky s dekorom kameňa. Rýchla inštalácia a jednoduchá obsluha určuje tieto ohniská pre široké využitie u spotrebiteľa.

Infinity Max v barovom prevedení

Obdĺžniková krycia doska s rozmermi 183 x 106 cm poskytuje dostatočný priestor pre 6 – 8 osôb a je tak vhodným riešením nielen pre domácnosť, ale aj pre reštaurácie a hotely ako aj pre cateringové akcie. Za otváracími dvierkami sa okrem priestoru na PB fľaše nachádzajú aj dve praktické police.

Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania
Zdroj: Karma

Infinity R okrúhly stôl a sálavý ohrievač v jednom

Srdcom ohniska je jedinečný horák vytvárajúci rovnomerný a koncentrovaný plameň, ktorý oživí každý vonkajší priestor. Jeho výkon 8,8 kW dokáže príjemne zahriať. Lávové kamene s voliteľnými doplnkami ako keramické polienka dotvárajú prirodzený vzhľad ohniska.

Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania
Zdroj: Karma

Infinity Q sa zmestí na každú terasu aj väčší balkón

Kompaktné ohnisko je vhodným riešením pre spoločenské udalosti pod šírim nebom v mestách. Využíva výhody otvoreného ohňa, ktorý príjemne zahreje a osvetlí terasu. Samozrejme bez dymu a starostí a s čo najväčšou ohľaduplnosťou voči susedom.

Barrique vhodný pre všetky reštaurácie, bary, krčmy

Spojením dubového sudu na víno a živého plameňa ohňa vzniklo originálne vonkajšie ohnisko. Ako už samotný názov ohniska napovedá, na výrobu použité dubové sudy neslúžili k ničomu inému ako k zretiu vína najlepších červených barikových vín odrôd Cabernet – Sauvignon, Merlot alebo Graciano zo španielskej oblasti Navarra.

Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania
Zdroj: Karma

Svoju vínnu históriu vám ohnisko Barrique pripomenie vždy pri otvorení drevených dvierok. Červené víno zanechalo na vnútornej strane sudu typický červený nádych. Ozdobou ohniska je aj veľký korkový štupeľ.

Parametre a technické podklady o prevedení nájdete na našej stránke www.karma.sk

Zdroj: PR článok Karma Slovakia s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje