Dizajnové vonkajšie ohnisko
Galéria (4) Zdroj: KARMA

Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania

Firma Karma Český Brod je na celosvetovom trhu už viac ako 110 rokov a teraz prichádza zo svojou novou značkou KARMA PREMIUM na český a slovenský trh. Krby a krbové kachle ako aj vonkajšie ohniská však poskytujú omnoho viac. Vytvorili sme produkt, ktorý splní akékoľvek očakávania a požiadavky dnešnej doby a pozdvihne zážitok zo zapáleného ohňa na úplne inú úroveň.

Galéria

Dizajnové vonkajšie ohnisko
Dizajnové vonkajšie ohnisko
Vonkajšie ohnisko s dizajnom barique

Vonkajšie ohnisko Infinity urobí z každého posedenia na záhrade, či terase spoločenský aj gastronomický zážitok. Plynový stôl s ohniskom je ideálnym riešením pre dlhé letné večery. S prichádzajúcou jeseňou vám predĺži vonkajšiu sezónu a zaistí príjemný zdroj tepla. Línie zlatistých plameňov zútulnia akýkoľvek vonkajší priestor a s doplnkovým príslušenstvom ho môžete využiť aj ako praktickú vonkajšiu kuchyňu a ugrilovať si chutnú večeru.

Dizajnové vonkajšie ohnisko
Zdroj: KARMA

Vonkajšie ohnisko Infinity je perfektným riešením pre každého, kto rád trávi večery vonku. Elegantné opláštenie z umelého ratanu je praktické na údržbu a spĺňa všetky estetické parametre užívateľa. Krycia doska je zo sklo keramiky s dekorom kameňa. Rýchla inštalácia a jednoduchá obsluha určuje tieto ohniská pre široké využitie u spotrebiteľa.

KARMA logo
Zdroj: KARMA

Viac na www.karma.sk

Zdroj: KARMA

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje