Kórejský krém na tvár s UV filtrami
Zdroj: Kpmzzz / Shutterstock.com

Kórejské krémy na tvár s UV filtrami – aké výhody prinášajú a aké zložky vybrať, aby sme pokožku ochránili pred slnečným žiarením?

O ochrane proti slnečnému žiareniu sa hovorí veľa. Napriek tomu nie každý považuje za dôležité používať krémy s filtrami. Často sa spájajú najmä s dovolenkovým obdobím a opaľovaním sa, čo nie je správne. Potrebnú ochranu proti slnečnému žiareniu je potrebné zabezpečiť po celý rok, dokonca aj v zime. Slnečné lúče prenikajú cez atmosféru aj v zamračenom počasí a majú negatívny vplyv na pokožku, čím urýchľujú jej starnutie. Preto je veľmi dôležité každý deň používať krém s vysokým filtrom.

Kórejčanky to veľmi dobre vedia a dokonca aj v zime používajú krém s filtrom SPF 50. Práve preto si do vysokého veku dokážu udržať mladistvý vzhľad a ich pokožka je krásna a žiarivá. SPF je skratka od Sun Protection Factor. SPF je medzinárodné označenie vyjadrujúce stupeň ochrany pred škodlivým UVA a UVB žiarením, aký zabezpečuje krém s filtrom. Hodnota SPF určuje, ako dlho sa môžeme zdržiavať na slnku.

Krémy na tvár s filtrami po celý rok

V našej drogérii majú kórejské krémy na tvár veľmi dôležité miesto. Ide o základný typ produktov na každodennú starostlivosť a ich hlavnou úlohou je zaistiť potrebnú úroveň hydratácie a vyživenia pokožky. Spomedzi denných krémov treba zvoliť také, ktoré obsahujú UV filter dokonca aj vtedy, keď väčšinu času trávite doma.

Čím sa vyznačuje dobrý kórejský krém na tvár? Predovšetkým chráni pred dvomi typmi žiarenia – UVB a UVA, ktorým je pokožka vystavená všade, kam sa dostane slnečné žiarenie. A keďže to je kľúčovým faktorom v procese fotostarnutia, krém na tvár s filtrom by ste mali používať celoročne, aj počas jesennej a zimnej sezóny, aby ste minimalizovali riziko vzniku farebných škvŕn na pleti.

Kórejské pleťové krémy sú známe svojimi priaznivými účinkami. Ich zloženie tvoria prírodné substancie, ktoré sa vyznačujú širokým spektrom pôsobenia. Netreba zabúdať na to, že každý krém prináša najlepšie výsledky vtedy, keď je aplikovaný na správne pripravenú pleť. Dbajte preto na dôkladné čistenie a tonizáciu pokožky. Pod krém je dobré použiť sérum, ktoré umožňuje dosiahnutie ešte lepších výsledkov. SPF krémy je potrebné nanášať každý deň – to je základný krok v dennej starostlivosti Kórejčaniek. Inovatívne formuly kórejských kozmetických produktov predstavujú nielen efektívnu ochranu pred slnečným žiarením, ale zároveň môžu predchádzať podráždeniu a zintenzívniť program ošetrovania pleti proti známkam starnutia.

Filter ako významný faktor boja proti starnutiu pleti

Kórejské krémy na tvár sú známe vďaka svojmu prírodnému zloženiu a často v nich môžeme nájsť také zložky ako sú slimačí sliz, rastlinné alebo ovocné extrakty alebo oleje z ovocných kôstok s ošetrujúcimi, rozjasňujúcimi a liftingovými účinkami. Ich ľahká formula nezaťažuje pokožku počas letných dní. Východná flóra ponúka množstvo neoceniteľných darov a tamojší výrobcovia veľmi dobre vedia, čo s nimi urobiť, aby získali produkty ideálne pre každý typ pokožky. Vyberte si kórejské pleťové krémy s UV filtrom obohatené o rastlinné extrakty, ktoré napomáhajú v boji proti nedokonalostiam spôsobeným plynutím času. Sú ľahké, dobre sa vstrebávajú, vďaka čomu sú skvelou voľbou pre mastnú či problematickú pokožku so sklonom k tvorbe akné. Zároveň tvoria dobrý základ pod každodenný mejkap.

Nezanechávajú mastnú lesklú vrstvu, dobre sa vstrebávajú a neupchávajú póry. Vďaka filtrom krém s SPF redukuje vrásky a škvrny a zároveň pokožku hydratuje. Keďže ide o najlepšiu prevenciu procesu starnutia pokožky, tieto krémy sa odporúča používať celoročne – čím vyšší SPF faktor, tým lepšia ochrana. Nič totiž nie je lepšou anti-age prevenciou ako správne zvolený filter.

Nebojte sa filtrov a po kórejskej kozmetike s UV filtrom siahajte predovšetkým v lete. Tieto produkty sú známe svojím vysokým obsahom UV filtra, ktorý jemnú pokožku tváre chráni pred negatívnymi dôsledkami pôsobenia slnečného žiarenia na pleť. Kórejská kozmetika dostupná v našej drogérii vám pomôže vytvoriť bariéru medzi vašou pokožkou a intenzívnym slnečným žiarením.

Zdroj: PR článok Hebe

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje