Škárovací piesok sa nanáša suchý.
Galéria (5) Zdroj: Techniseal®

Polymérový piesok do škár pre betónové dlažby a terasové platne

Uvádzame najmodernejšiu zmes triedeného piesku a spojiva, ktorá sa nanáša suchá, následne sa zhutní a osprchuje. Začína tuhnúť iba niekoľko minút po aktivácii vodou.

 

Galéria

Škárovací piesok sa nanáša suchý.
Postup škárovania dlažby
Postup škárovania dlažby
Polymérový piesok do škár 25 kg vrece.

Polymérový škárovací piesok DR+ NextGelMC je pripravený na okamžité použitie, hladko preniká do škár, čo zaručuje rýchlu, čistú a efektívnu pokládku betónovej dlažby alebo terasových platní. Zostáva flexibilný a reaguje na pohyby terénu, ktoré by inak mohli spôsobiť popraskanie alebo roztrhnutie škár, alebo poškodenie dlažby. Silne priľne k vnútorným stenám dlažby, bez toho, aby sa vôbec niekedy zmrštil.

Postup škárovania dlažby
Škárovací piesok je pripravený na okamžité použitie hladko preniká do škár. | Zdroj: Techniseal®

Škárovací piesok DR+ NextGelMC poskytuje veľkú odolnosť proti rastu buriny a rozrušovaniu hmyzom. Časom sa tiež stáva odolnou voči erózii spôsobenej vodou, opakujúcim sa cyklom zmrazenia a rozmrazenia, vetrom, čistením. Pomáha udržiavať na dláždenej ploche poriadok, čistotu a zabraňuje voľnému šíreniu škárovacieho piesku po povrchu. Škárovací piesok sa vyrába revolučnou technológiou s názvom NextGel™, tá radikálne mení a zlepšuje vlastnosti a správanie sa škárovacieho piesku, čo vedie k úplne novému škárovaciemu piesku, prvému, ktorý je skutočne bezprašný, bez nečistôt a bezodpadový, pre rýchlu, čistú a hospodárne rentabilnú pokládku dlažby.

Postup škárovania dlažby
Následne sa zhutní a osprchuje. | Zdroj: Techniseal®

Škárovací piesok sa predáva v 25 kg balení, ktoré umožňuje pokrytie 2 až 8 m2 dlažbovej plochy alebo 8 až 20 m2 plochy z terasových platní. Dostupný je v dvoch farbách: sivá žula a béžová.

Polymérový piesok do škár 25 kg vrece.
Polymérový piesok do škár 25 kg vrece. | Zdroj: Techniseal®

Viac na www.premac.sk

Zdroj: Premac 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje