Dlažba, ktorá inšpiruje

Sivá dlažba pred moderným domom
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Priestor okolo domu v jednotnom vzhľade a prispôsobivom dizajne, ktorý sa poddá vašim požiadavkám na netradične a pritom naturálne pôsobiaci priestor. To je dlažba Plato kombi.

Vytvorte si inšpirujúci priestor, ktorý je vhodný na oddychové posedenie aj aktívnu zábavu. Grilovanie, rodinné oslavy alebo susedské stretnutia s deťmi šantiacimi na terase a záhradných chodníčkoch okolo dreveného altánku neboli nikdy tak príjemné. Nemusíte však skončiť len pri záhradnom priestore. Dlažba Plato kombi umožňuje použitie okolo celého domu. V jednom dizajne alebo v kombinácii farieb si tak môžete vytvoriť terasu, chodníky aj prístup do domu – či už pre chodcov, alebo aj osobné autá.

Škoricová dlažba
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Nebráňte sa kombinácii. Plato kombi je výborným doplnkom záhradných riešení v klasickom, rustikálnom, ale aj modernom štýle. Príjemná paleta teplých škoricových alebo elegantných grafitových odtieňov farieb s melírovaným vzorom sa hodí do takmer každého priestoru. Nie je preto problém skombinovať ju s prírodným drevom či dekoračným kameňom.

Škoricová dlažba
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kombiformu, v ktorej je dlažba vyrábaná, tvorí 8 rôznych formátov. Vďaka tomu umožňuje flexibilné použitie a vytvára elegantný dizajn priestoru, ktorý si môžete s rodinou užívať do sýtosti.

Sivá dlažba
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Viac informácií na www.wienerberger.sk/semmelrock.

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.

Ak už registráciu máte, prihláste sa.