Navrhnite si záhradu snov

Návrh exteriérovej dlažby
Zdroj: Wienerberger/Semmelrock

Hľadáte dlažbu pre novú terasu, chodník či príjazdovú cestu? Alebo prerábate existujúci vonkajší priestor a chceli by ste vedieť, či sa vybraná dlažba bude hodiť k vášmu domu? Dizajnéri Semmelrock vám vytvoria 3D návrh vašej vysnívanej plochy.

Naši dizajnéri prenesú vašu predstavu na papier a zdarma pripravia grafický návrh ušitý na mieru. Vyplňte formulár na web stránke a priložte pôdorys a náčrt domu so zakreslenými vstupmi. Pridajte aj informácie o farbe fasády či strechy, doplňte fotografie z okolia objektu a vlastnú predstavu o riešení exteriéru. Do 30. 6. 2023 môžete navyše využiť jarnú ponuku Semmelrock a výrobky overenej kvality získať za výhodnú cenu. Tovar je dostupný ihneď.

Jarná ponuka plánovania externej dlažby
Využite do 30.6.2023 jarnú ponuku a získajte výrobky vysokej kvality za výhodnú cenu. | Zdroj: Wienerberger/Semmelrock

Vzhľad exteriéru podtrhnite doplnkami

Možností, ako vytvoriť pekný vonkajší priestor, je neúrekom. Okrem kvalitnej dlažby si dizajn exteriéru môžete skrášliť aj jedinečnými detailmi. K trendovému doplnku do záhrady patrí moderný betónový kvetináč Adelo s dutým dnom. Kvetináč s rozmermi 50 x 50 x 28 cm sa vyznačuje jednoduchými geometrickými tvarmi a hladkou štruktúrou. Je odolný proti mrazu a jeho uloženie v záhrade zaberie minimum času. Vybrať si môžete z 2 farieb.

Moderné betónové kvetináče
Moderný kvetináč Adelo skrášli akýkoľvek exteriér. | Zdroj: Wienerberger/Semmelrock

Viac na www.wienerberger.sk/semmelrock.

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.