Kompozitná terasa rýchlo a bez starostí

Posedenie s priateľmi na terase domu
Zdroj: Deceuninck

Hľadáte najvhodnejší materiál na vonkajšiu terasu? Ak ju chcete mať hotovú čo najskôr a netráviť veľa času starostlivosťou o ňu, zvoľte si kompozit. Tento moderný materiál sa jednoducho a rýchlo montuje a jeho prednosťou je bezúdržbovosť.

Kompozitný materiál Twinson je extrémne pevný materiál, dosky sú nehorľavé a odolné proti vplyvom počasia i plesniam. Materiál sa neláme a je protišmykový. Montáž terasy navyše zvládne aj zručný domáci majster.

Žiadne skrutky

Modulárny klikací systém Twinson Click šetrí čas pri montáži. Rýchlu inštaláciu umožňuje spodná konštrukcia terasy s nastaviteľnými terčmi a nosnými hliníkovými profilmi v kombinácii s terasovými doskami a patentovaným klikacím systémom. Nepotrebujete k tomu ani jedinú skrutku. Vymeniť poškodenú dosku možno navyše bez demontovania celej terasy.

Terasa s bazénom a pergolou
So systémom Twinson Click ušetríte čas pri montáži. Zvládne ju aj zručný domáci majster. | Zdroj: Deceuninck

Menej starostí a práce

Kompozitné terasy sú všeobecne nenáročné na údržbu a zostávajú krásne desiatky rokov. Nepotrebujú nátery ani brúsenie, kvalitnejšie drevoplasty nepraskajú. Bežné nečistoty odstránite s vodou a bežným saponátom, na odolné nečistoty sú určené špeciálne čističe na kompozity.

Čistenie terasy s vedrom a vodou
S bežnými nečistotami si hravo poradíte iba s vedrom s vodou a saponátom. | Zdroj: Deceuninck

Viac na www.chcemterasu.sk

Zdroj: Deceuninck