Paličky od nanukov už viac nevyhodíte! Vyrobte si kŕmidlo, poličku alebo retro lampu

Domáci projekt z nanukových paličiek
Zdroj: shutterstock.com

Paličky z nanukov sú viac než len obyčajný odpad. Ak zapojíte fantáziu, môžete z nich okrem tabuliek na označenie výsevov vytvoriť oveľa viac.

V domácnosti často narazíme na veci, ktoré už nepotrebujeme, alebo ich jednoducho vyhodíme ako odpad. Ale čo keby sme tieto bežné predmety mohli premeniť na niečo jedinečné a užitočné? Presne toto nám ponúkajú obyčajné paličky od nanukov.

V našom článku vám predstavíme tri videá s návodmi na výrobu kŕmidla, poličky a dokonca aj jedinečnej retro lampy. Zmeňte odpad na originálny a funkčný kúsok!

Kŕmidlo pre vtáky

Prvým videom je návod na výrobu kŕmidla z nanukových paličiek. Pomocou jednoduchého postupu a niekoľkých paličiek vieme vytvoriť malé a príjemné miesto pre vtáčiky. Do projektu môžete zapojiť aj deti a spoločne potom sledovať, ako sa operence v záhrade kŕmia.

Zaujímavá polička

Druhé video sa zameriava na výrobu poličky z nanukových paličiek. Šesťuholníkový tvar zaujme a unesie drobné predmety i menší kvetináč. Súčasne vnáša do interiéru štýlový prvok, ktorý rozhodne neostane nepovšimnutý.

Retro lampa

Posledné video je inšpiráciou a návodom na výrobu lampy z nanukových paličiek. Využite potenciál moderného lamelového vzhľadu a vytvorte si jedinečný zdroj svetla. Postup je nenáročný a výsledok fascinujúci. Lampa z nanukových paličiek zaručene vzbudí záujem.

Tak čo? Využijete ich potenciál a necháte sa inšpirovať?

Text: Juraj Koreň
Zdroj: youtube.com

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.

Ak už registráciu máte, prihláste sa.