Urobte si poriadok v dielni alebo garáži! Nástenný organizér je neoceniteľným pomocníkom

nastenny organizer
Zdroj: Plastpoint.sk

Nástenný organizér, tiež známy aj pod názvom stena na náradie, sa v poslednom období stáva hitom a poteší nejedného „garážového“ či domáceho majstra a hlavne človeka, ktorý chce mať pod drobnohľadom a upratané náradie a spotrebný materiál.

Viete si ho vyskladať aj sami!

Skladá sa z 3 častí: zo závesných panelov, držiakov na náradie a úložných boxov. Výhodou nástenného organizéra je, že celý systém je modulárny. Jednoducho sa dá spájať a skladať. Viete si ho prispôsobiť a zložiť podľa vlastných predstáv. Záleží na tom, koľko miesta máte k dispozícii – podľa toho si viete vybrať príslušné časti na skladanie.

Držiaky na náradie
Zdroj: Plastpoint.sk
zavesne panely
Zdroj: Plastpoint.sk
ulozne boxy
Zdroj: Plastpoint.sk

Prípadne si môžete vybrať hotové nástenné organizéry, ktoré majú presne dané rozmery, presný počet držiakov a aj presný počet úložných boxov.

stena na naradie
Zdroj: Plastpoint.sk

Celý nástenný organizér je vyrobený z pevného plastu, ktorý vydrží aj zaťaženie. Úložné boxy sú bez alebo s krytom. Tie s krytom sa hodia do prašného prostredia. Úložné boxy sa dajú stavať na seba a sú spratné. Možno ich aj stohovať. Boxy menších rozmerov sú určené na závesné panely. Naopak, boxy väčších rozmerov sú vhodné do regálov alebo pokojne aj na podlahu.

Vhodné aj ako darček na Vianoce alebo na narodeniny.

Celú ponuku aj s ostatnými tipmi a radami nájdete na www.plastpoint.sk.

Zdroj: Plastpoint.sk