Kmitacia píla UniversalSaw 18V-100
Galéria (4) Zdroj: Bosch

Neprekonateľne všestranná kmitacia píla UniversalSaw 18V-100

Najnovší model značky Bosch je ideálnym pomocníkom na každodenné rezacie práce. Hravo si poradí s rôznymi druhmi materiálu vrátane ocele. Vyznačuje sa najmä nízkou hmotnosťou, veľkým výkonom a bezchybnou presnosťou s precíznymi výsledkami každého rezu. A prečo by UniversalSaw 18V-100 nemala chýbať ani vo vašom kutilskom arzenáli? Nižšie uvedené funkcie vás o tom nepochybne presvedčia.

Galéria

Kmitacia píla UniversalSaw 18V-100
Kmitacia píla UniversalSaw 18V-100
Kmitacia píla UniversalSaw 18V-100

Rýchle a precízne rezanie

Zaručí presný rez širokou škálou materiálov. Od dreva a plastu cez hliník až po oceľové pláty. Veľkou prednosťou je orbitálny pohyb náradia. Táto vlastnosť vám umožní prejsť oceľou ako nôž maslom. Hĺbka rezu do dreva až 100 mm a do ocele až 8 mm s rezervou pokryje potreby každého kutila.

Kmitacia píla UniversalSaw 18V-100
Zdroj: Bosch

POWER FOR ALL – akumulátor pre všetko 18V náradie

Vďaka tomuto systému je akumulátor kompatibilný s akýmkoľvek náradím využívajúcim 18 V POWER FOR ALL a umožňuje tak rýchly a jednoduchý prechod medzi jednotlivými zariadeniami. Využite čas na prácu, nie na dobíjanie akumulátorov pre každý prístroj zvlášť.

Bezpečná práce s maximálnou presnosťou

Hneď dva benefity prináša funkcia CutControl. Chránič ostrín zaistí nielen bezpečné rezanie, ale predovšetkým vedie náradie pozdĺž rovnej línie s maximálnou presnosťou rezu. UniversalSaw 18V-100 navyše využíva inovatívny systém SDS na upínanie príslušenstva. To vám umožní vymeniť rezací plátok bez kľúča a s automatickým dotiahnutím po uzatvorení krytu.

Kmitacia píla UniversalSaw 18V-100
Zdroj: Bosch

Praktickosť a mobilita

Na presné tvarovanie a zaoblené rezy vám poslúži možnosť nastaviť uhol rezu až na 45°, aby ste mohli realizovať vaše kreatívne nápady bez obmedzení. Častým problémom býva aj viditeľnosť miesta rezu. Preto UniversalSaw 18V-100 využíva osvetlenie PowerLight, ktoré ho optimálne nasvieti i v tmavých oblastiach. Integrovaná funkcia ofukovania navyše odháňa všetok prach a čiara rezu tak zostane dokonale prehľadná.

Viac informácií o produkte nájdete na webových stránkach https://www.bosch-diy.com/cz/cs

Zdroj: PR článok Robert Bosch odbytová s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje