Ručné náradie Bosch
Galéria (4) Zdroj: Bosch

Objavte nový rad ručného náradia Bosch a dajte majstrovským projektom zelenú!

Sortiment Bosch je teraz obohatený o 40 kusov ručného náradia. Spoľahnite sa na robustné, ergonomické a praktické náradie, od kladív a skrutkovačov cez račne a kľúče až po rôzne sady pre všetky potreby domácich majstrov.

Galéria

Ručné náradie Bosch
Magnetický hrot na ručnom náradí od Bosch
Pevný úchop a presné nastavenie ručného náradia Bosch

Kvalitné materiály a spracovanie

Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú všetky nástroje vysokoodolné voči korózii. Okrem toho sa pri nástrojoch vyžadujúcich vysoký krútiaci moment, ako sú napríklad skrutkovače, použila veľmi tvrdá oceľ S2, vďaka ktorej náradie výrazne prevyšuje štandardy daného odvetvia.

Magnetický hrot na ručnom náradí od Bosch
Magnetický hrot pre ľahšiu manipuláciu so skrutkami | Zdroj: Bosch

Ergonomický design

Správnu ergonómiu náradia nielen uvidíte, ale aj pocítite. Náradie presne padne do ruky a pogumovaná rukoväť Softgrip umožňuje pohodlnú a bezpečnú prácu. Je navrhnutá tak, aby znižovala vibrácie, zvyšovala prenos sily a čo najviac uľahčovala používanie.

Pevný úchop a presné nastavenie ručného náradia Bosch
Pevný úchop a presné nastavenie | Zdroj: Bosch

Pozrite si široký výber ručného náradia na: www.bosch-diy.com/sk/sk a neváhajte sa pustiť do vašich majstrovských projektov!

Zdroj: Robert Bosch odbytová s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje