Oranžové univerzálne nožnice Fiskars
Zdroj: Fiskars

Univerzálne nožnice Fiskars, klasické, ergonomické nožnice

Každá domácnosť potrebuje kvalitné univerzálne nožnice na strihanie rozmanitých vecí a nožnice Fiskars Classic s ikonickou, ergonomickou oranžovou rukoväťou a elegantnými ostrými nožnicami sú nožnicami prvej voľby už viac ako 50 rokov.

Udržujte tieto univerzálne nožnice na centrálnom mieste a verte, že budete mať po ruke ten správny nástroj na širokú škálu domácich strihacích úloh.

Klasické, univerzálne nožnice Fiskars, ktoré sú vhodné na rôzne práce v domácnosti a kancelárii, sú vybavené kvalitnými, ostrými čepeľami z nehrdzavejúcej ocele. Výrazná oranžová rukoväť je ikonou fínskeho dizajnu, ktorá bola zrodená v obci Fiskars v roku 1967. Na celom svete sa predala viac ako miliarda klasických nožníc a nachádzajú sa aj v stálej zbierke MoMA, Múzea moderného umenia v New Yorku. Aj keď oranžová nie je vašou preferovanou farbou, univerzálne nožnice Fiskars majú bezkonkurenčnú ergonómiu, ktorá zaisťuje pohodlie pri každom strihu.

Farebné nožnice do domácnosti Fiskars
Kolekcia Fiskars X littala spája dve ikonické dizajnové značky, ktoré oslavujú nečakané radosti každodenného života. Vzdávajú hold odvážnym, veselým návrhom skicárov fínskeho umelca a dizajnéra Oiva Toikka. Toikkova odvážna potlač „pompomy“ stelesňuje umelcovu koncepciu nepredvídateľnosti. Toikka povedal: „Verím v náhody a nedorozumenia.“ | Zdroj: Fiskars
Nožnice Fiskars
Viacúčelové nožnice Fiskars ReNew, ktoré sa zrodili z úcty k prírode a túžby chrániť ju, sú ekologickou a ohľaduplnou voľbou na rôzne domáce strihacie práce, sú vyrobené z recyklovaných (80 %) a obnoviteľných (13 %) materiálov a sú 100 % recyklovateľné. Dlhé a odolné čepele sú vyrobené z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a majú precízne brúsené ostrie, ktoré zostáva dlhšie ostré a pretne viac vrstiev bežných materiálov. Ergonomicky navrhnutá rukoväť z recyklovaného plastu a obnoviteľnej celulózy poskytuje výnimočný komfort a príjemné držanie. Tieto nožnice sa vyrábajú vo Fínsku s použitím udržateľných postupov. Sú tiež balené v 100 % recyklovanom a recyklovateľnom papieri. | Zdroj: Fiskars

Viac informácií nájdete na www.fiskars.com.

Zdroj: Fiskars

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje