Keď je vrchol predajnej sezóny až na jej konci

image 23657 25 v1

Každá sezóna má svoju posezónu. A babie leto je zapísané v kalendároch ako najlepšie nákupné obdobie, počas ktorého sa dá zaobstarať záhradná technika za výpredajové ceny. Tie sa v týchto dňoch ocitli na samom dne a nakúpiť tak môžete kvalitný tovar, nad ktorého kúpou by ste za normálnych okolností možno dlho uvažovali.

Ale POZOR, ani tu nie je priestor na odkladanie potrebných nákupov, pretože veľmi kvalitný tovar sa rýchlo za výhodné ceny vypredá. Aj vo výpredajoch je totiž potrebné nájsť ten správny okamih, kedy už tovar lacnejší nebude a tesne predtým, než opäť začnú jeho ceny rásť. Posezónne výpredaje záhradnej techniky v týchto dňoch vrcholia!

Áno, je to tak, všetko na záhradu od A až po Z teraz vyjde najlacnejšie. Teda od bazénov, cez plotové nožnice, vertikutátory, motorové píly, plynové grily až po záhradné kosačky, záhradné traktory, záhradný nábytok alebo záhradné vysávače. Všetkých týchto záhradných pomocníkov alebo záhradné vybavenie teraz zoženiete najlacnejšie, úplne nové, často s viacročnou zárukou a na jar roku 2015 budete plne pripravení. A hlavne, výrazne teraz ušetríte oproti začiatku jarnej sezóny, kedy opäť ceny všetkého potrebného pre záhradu vyletia vyššie a budú často aj o 50 alebo 70% vyššie.

Okrem posezónnych výpredajov záhradnej techniky môžete za zlomky cien v týchto dňoch nakúpiť aj produkty čisto jesenné, teda tie, ktoré v najbližšej dobe celkom iste využijete. Motorové píly, štiepačky na drevo, krbové kachle, infrasauny alebo dokonca snehové frézy. Najväčší slovenský špecializovaný predajca záhradnej techniky, záhradných bazénov a príslušenstva na záhradu svoj posezónny výpredaj ukončí túto sobotu 4. októbra 2014 o 17.00 hod. vo všetkých svojich 17 predajných centrách po celej Slovenskej republike.

kosačka

1. kosačka G48 TK
popis: Benzínová samochodná kosačka G48 TK má vynikajúce výsledky kosenia a zberu trávy. Namiesto pôvodných 5452 € ju teraz kúpite za 2739 €.
zdroj: Oleo Mac

gril

2. gril Vanilla
popis: Voňavé steaky a ďalšie gurmánske špeciality pripravíte ľahko na sofistikovanom plynovom grile Vanilla. Teraz v neodolateľnej ponuke za 279 € (predajná cena 565 €).
zdroj: Barbecook

kreslo

3. kreslo
popis: Chránený špeciálnou povrchovou úpravou a odolný voči vonkajším vplyvom, to je moderný ťahokov. Kreslo Savoy zlacnené z pôvodných 68 € na 29,50 €.
zdroj: Mountfield

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteštiapačka

4. štiepačka
popis: silnejšieho a rýchlejšieho pomocníka pri príprave dreva nenájdete. Štiepačka PowerLog 6 t teraz za 375 € (predajná cena 810 €).
zdroj: PowerLog

drvič

5. drvič
popis: Pomocou nožov zo špeciálnej vysoko odolnej ocele drví konáre s priemerom až 4,5 cm. Drvič Powecut 2500 zlacnený z pôvodných 270 € na 120 €.
zdroj: Mountfield

kachle

6. kachle Broto
popis: S krbovými kachľami ušetríte náklady na vykurovanie. Kachľové pece Broto teraz len za 590 € (predajná cena 990 €).
zdroj: Mountfield

píla

7. píla OM 947
popis: Úplne výnimočný model, ktorý technologicky vychádza z profesionálnych píl. Oleo Mac 947 v posezónnom výpredaji zlacnený z pôvodných 528 € na 310 €.
zdroj: Oleo Mac

vertikutátor

8. vertikutátor
popis: Vyčistí trávnik od trávnej plsti a machu a umožní mu opäť dýchať, prijímať vodu i živiny. Vertikutátor V 302 E teraz za akciových 89 € (predajná cena 195 €).
zdroj: WOLF Garten

ZDROJ: PR článok spoločnosti Mountfield

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.