Ako s istotou získať dobrú ponuku pri zateplení domu či úprave exteriérov vášho bývania?

ako s istotou ziskat dobru ponuku pri zatepleni domu ci uprave exterierov vasho byvania

Kvalitné a cenovo dostupné služby sú na nezaplatenie. Ako ale s istotou získať dobrú ponuku?

Na tieto slová myslíme v podstate vždy, keď hľadáme služby či tovar z akejkoľvek oblasti.
Reálne nezáleží na tom, čo práve hľadáme, ale kde to hľadáme. Môže to byť zateplenie domu, zámková dlažba, ale pokojne aj spôsob úpravy záhrady či kompletnej rekonštrukcie domu.

V súčasnosti je bežnou praxou obrátiť sa na už preverené porovnávače služieb. Medzi takéto projekty patrí aj rokmi preverený a v súčasnosti najväčší tzv. dopytový systém AAADOPYT.SK, kde je možné porovnať služby poskytované firmami aj živnostníkmi v rámci celej Slovenskej republiky.

Bežne využívame porovnanie produktov z ponúk internetových obchodov. Prečo si teda nezjednodušiť aj výber jednotlivých služieb? Prestaňme strácať svoj drahocenný čas hľadaním firiem všade na internete a ušetrime si starosti aj čas možnosťou „dopytovať“ všetko na jednom mieste v rovnakej chvíli.

Vďaka zadaniu požiadaviek celkom zadarmo a takmer okamžitej spätnej väzbe sú práve dopytové systémy veľmi obľúbeným riešením pri bežných opravách vo vašej domácnosti a aj získavaní väčších ponúk, či už súkromných, alebo firemných.

Flexibilita týchto systémov a prirodzený konkurenčný boj firiem o nových zákazníkov vám umožní už druhý pracovný deň po zadaní požiadavky vyberať z ponúk so zľavou až niekoľko desiatok percent od jednotlivých firiem a živnostníkov, a to priamo vo vašej e-mailovej schránke.

Nakoniec vám finálny výber môže uľahčiť i tzv. Hodnotenie dodávateľa, kde nájdete skúsenosti ďalších hľadajúcich s vybavením ich dopytu. Čo by mohlo byť lepšie ako preverený dodávateľ?
Na inšpiráciu a ako príklad úspešného vybavenia požiadaviek vám môže poslúžiť napríklad nedávno realizovaný dopyt na plastové okná na chate v okolí Košíc.

Na už realizované požiadavky sa môžete pozrieť priamo na stránkach dopytového systému AAADOPYT.SK v sekcii Hodnotenie dodávateľa.

TEXT: AAA DOPYT.SK, s.r.o.–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.