vyskusajte si ovladanie dotykoveho termostatu virtualne
Galéria (4)

Vyskúšajte si ovládanie dotykového termostatu virtuálne

O jednoduchosti riadenia elektrického vykurovania sa teraz môžete presvedčiť sami prostredníctvom virtuálnej verzie. Kliknite na www.touch.devi.sk a vychutnajte si rýchle a komfortné ovládanie dotykového termostatu najnovšej generácie.

Galéria

Zoznámte sa s novým DEVIreg™ Touch virtuálne

Virtuálna verzia termostatu DEVIreg™ Touch je verná 1:1-kópia aplikovaného softvéru, ktorý ponúka inteligentné riešenia s dlhodobým efektom. Kliknite na www.touch.devi.sk a vyskúšajte si, ako jednoducho a intuitívne sa regulátor ovláda. Prostredníctvom virtuálnej verzie preskúmate hlavné funkcie nového termostatu od spoločnosti Danfoss a presvedčíte sa o jeho flexibilite a nadčasovom dizajne.

Vymeňte starý termostat za atraktívny DEVIreg™ Touch

Termostat DEVIregTM Touch môžete vymeniť aj za staré regulátory iných značiek. Podsvietený dotykový displej termostatu DEVIregTM Touch ponúka moderný dizajn, ktorý nenápadne zapadne do každého interiéru. DEVIregTM Touch nielen dobre vyzerá, ale aj šetrí energiu a znižuje náklady na vykurovanie. Napríklad vďaka funkcii „otvorené okno“ inteligentne reaguje na výrazné zníženie teploty v interiéri vypnutím vykurovania. Spoločnosť Danfoss ponúka na nový termostat päť ročnú záruku a servis, vďaka ktorému všetko vybavíte prostredníctvom internetu alebo telefónu.

Viac informácií nájdete na www.devi.sk –>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.