Vetrajte úsporne s odťahovým ventilátorom Fresh Intellivent

vetrajte usporne s odtahovym ventilatorom fresh intellivent

Je vám každé leto v byte horúco, ale vetrať nemôžete pre hluk a prach z ulice? Trápia váš dom plesne a vlhkosť? Vyriešte svoje problémy odťahovým ventilátorom. Akú sú jeho výhody oproti bežným ventilátorom?

V skratke

V čom je Fresh Intellivent výnimočný? Či už je to výnimočný výkon s minimálnou spotrebou, tichý chod, alebo jednoduché ovládanie s mnohými možnosťami nastavenia, všade vidíte precízne odvedenú prácu a dômyselné riešenia. Fresh Intellivent je určený najmä na inštaláciu do kúpeľní, WC, technických miestností, šatní a podobne. 

Určite to poznáte. V kuchyni sa varí, vlhkosť sa doslova lepí na šaty, ale vonku je taká horúčava, že vetrať nemá zmysel. V zime je to naopak, vetrať sa vám nechce, lebo mrazivý vzduch je nepríjemný a teplo drahé. Aj v kúpeľni je to ustavičný boj s vlhkosťou, ktorá sa usadzuje najmä v kútoch izieb. Dôsledkom nevetraných priestorov sú plesne, opadávajúca omietka, ťažký a presýtený vzduch. V takých podmienkach ste často malátni, unavení, niekedy až podráždení. V lete pri otvorených oknách rušia susedia, hluk z ulice takisto na pokoji nepridá, a navyše ten nepríjemný hmyz!

„Jednoduché ovládanie, prepracované funkcie a automatika. To je Fresh Intellivent!“
Čo by ste povedali na systém, ktorý všetko vyrieši? Vyvetrá bez toho, že by ste museli otvoriť okná. Zabezpečí vždy čerstvý vzduch a reguluje jeho vlhkosť. A navyše sa o nič nemusíte starať, všetko urobí za vás! Páči sa vám takáto predstava? Prečítajte si všetko, čo vie odťahový ventilátor Fresh Intellivent.

Fresh Intellivent: Kráľ medzi ventilátormi

V čom je ventilátor do kúpeľní Fresh Intellivent výnimočný? Či už je to vynikajúcí výkon s minimálnou spotrebou, tichý chod, alebo jednoduché ovládanie s mnohými možnosťami nastavenia, všade vidíte precízne odvedenú prácu a dômyselné riešenia. Priblížme si teda hlavnú funkciu, možnosti a výhody ventilátora Fresh Intellivent.

Odťahový ventilátor Fresh Intellivent

Nastaviteľné otáčky ventilátora umožňujú vopred stanoviť odťahované množstvo vzduchu. K dispozícii je spolu sedem možností nastavení podľa rozmerov danej miestnosti a  potreby jej vetrania. Veľký a prehľadný displej s používateľom dokonale komunikuje, pričom pochopiť signalizáciu kontroliek a riadiť nastavenie ventilátora je naozaj veľmi jednoduché.

Automatické vetranie a inteligentné riadenie

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteS funkciou automatického prevetrávania sa nemusíte o nič starať. Ak je miestnosť viac ako 16 hodín nevetraná, automaticky sa spustí ventilátor a miestnosť spoľahlivo vyčistí. Odpadnú tak starosti, priestor je vzdušný, bez vlhkosti a prípadných nežiaducich sprievodných javov, ako sú napríklad plesne. Skutočne inteligentne ventilátory Fresh Intellivent sa o všetko postarajú samy.

Riadiaci panel odťahového ventilátora Fresh Intellivent

Nadštandardné funkcie systému inteligentného riadenia vlhkosti automaticky udržiava stálu vlhkosť. Odťahové ventilátory Fresh Intellivent sú riadené mikroprocesormi, ktoré pravidelne vyhodnocujú stav relatívnej vlhkosti. Podľa potreby sa tak ventilátor sám uvedie do prevádzky na nevyhnutný čas. Len čo vlhkosť klesne na požadovanú úroveň, ventilátor sa sám vypne. Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou ventilátora je funkcia automatického prevetrávania. Ak ventilátor nie je viac ako 16 hodín v prevádzke, spustí sa na jednu hodinu, aby sa prevetrala miestnosť (napríklad počas dovolenky).

Kvalitné vetrane s nízkou spotrebou energie

Oproti bežným ventilátorom dokáže kúpeľňový ventilátor Fresh Intellivent pracovať na plný výkon s príkonom iba 5 W!
Odťahový ventilátor Fresh Intellivent dostať v rôznych farebných vyhotoveniach.
Pri bežnej prevádzke dosahuje hlučnosť iba 22 dB, čo je takmer nepočuteľné. A čo viac, konštrukcia ventilátora je navrhnutá na nepretržitú prevádzku bez straty výkonu. Prístroj môže pracovať nepretržite 60 000 hodín, čo je zhruba 7 rokov prevádzky.
Je zrejmé, že odťahový ventilátor Fresh Intellivent nie je len obyčajný vetrák. Tým, že si ho zadovážite, získate veľmi kvalitný nástroj, s ktorého pomocou bude váš život oveľa ľahší, a najmä zdravší.

Telefon: 02/55642134
Mobil: 0911 412 303
E-mail:
tconsult@tconsult.sk

Viac informácií o odťahovom ventilátore Fresh Intellivent nájdete na www.intellivent.cz.
Text: Nativa spol. s r.o. –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.