Ako znížiť náklady na vykurovanie za málo peňazí?

ako znizit naklady na vykurovanie za malo penazi

Nikto nepochybuje o tom, že náklady na vykurovanie sa znížia po zateplení budovy a výmene starých okien. Správnou reguláciou vykurovacej sústavy však môžete ušetriť ďalších 23 až 46 % nákladov na vykurovanie. Spoločnosť Danfoss na tohtoročnom veľtrhu Aqua-therm Nitra prezentovala praktické riešenia ako ušetriť a efektívne vykurovať bez prehnaných investícií.

Návštevníci stánku spoločnosti Danfoss na nitrianskom veľtrhu sa zaujímali najmä o nový termostat na reguláciu elektrického podlahového vykurovania DEVIregTM Touch  s podsvieteným dotykovým displejom. Nový DEVIregTM Touch  s moderným dizajnom a jednoduchým ovládaním ponúka maximálny komfort najnovšej generácie. Zároveň šetrí energiu a znižuje náklady na vykurovanie.

Milovníci moderného dizajnu si mohli na veľtrhu prezrieť aj kompletnú ponuku elektronických termostatických hlavíc living by Danfoss. Hlavice predstavujú najúčinnejšie riešenie pre bezstarostnú reguláciu vykurovania v byte, rodinnom dome či komerčnej prevádzke. Jednoduchou výmenou starých radiátorových hlavíc za nové elektronické termostatické hlavice living by Danfoss  sa vaše účty za vykurovanie môžu znížiť až do výšky 46 %.

Danfoss ponúka aj riešenie na problémy s distribúciou teplej vody v bytovom dome. Po inštalácii termostatických vyvažovacích ventiloch MTCV  užívatelia získajú komfort okamžitého prístupu k teplej vode a ich platby za teplú vodu môžu klesnúť až o 20 %. 

Spoločnosť predstavila aj bytové výmenníkové stanice EvoFlat s decentralizovaným vykurovaním a teplou úžitkovou vodou. Toto nákladovo efektívne riešenie je vhodné pre všetky druhy nových obytných blokov, ako aj pre renovácie a rekonštrukcie existujúcich budov. Bytové stanice EvoFlat zaberajú málo miesta a zaručujú presné a spoľahlivé meranie i fakturáciu pre každý byt prostredníctvom merača množstva tepla. Vďaka individuálnemu nastaveniu izbovej teploty možno znížiť spotrebu energie až o 30 %, a tým zvýšiť komfort bývania.

Viac informácií získate na www.danfoss.sk–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.