image 21940 25 v1
Galéria (6)

Veľký formát prináša okamžitú úsporu

Kvalitná a krásna strecha za menej peňazí, ako bežná strecha z pálenej krytiny? Riešením je veľkoformátová strešná krytina osvedčenej nemeckej značky Creaton.

Galéria

Veľký formát prináša úsporu - Titania_2
Veľký formát prináša úsporu - BA_Lenti_Z_NU_toskana_eng
Veľký formát prináša úsporu - FU_Z_NU_kr_eng
Veľký formát prináša úsporu - PRE_Z_FI_braun_gla
Veľký formát prináša úsporu - RAP_Lenti_Z_nr

Veľkoformátové škridly vďačia za popularitu svojej kráse, trvácnosti, a najmä hospodárnosti. Okrem atraktívneho vzhľadu strechy, prinášajú aj dvojakú úsporu: úsporu na materiáli a úsporu vďaka jednoduchej montáži.

Dvojitá úspora

Na pokrytie štvorcového metra strechy stačí menej kusov krytiny, čo ušetrí financie. Spotreba veľkoformátových škridiel sa začína už od 8,1 ks/m2. Na porovnanie: spotreba pri klasických typoch škridiel sa pohybuje medzi 11 až 16 ks/m2.

Pokrývači veľmi radi pracujú s veľkoformátovými škridlami Creaton. Chvália ich rozmerovú presnosť, možnosť veľkého posuvu (až 3 cm). Jednoduché kladenie znamená nižšie náklady na realizáciu strechy. Modely Titania, Premium alebo Futura je možné vďaka systému drážok klásť už od sklonu 10 °.

titania

Titania

Posuvná škridla Titania je čerstvou novinkou v sortimente veľkoformátových škridiel. Vyznačuje sa prepracovaným Labyrint systémom bočných drážok a novým riešením hlavových drážok. Ide o rozmerovo presnú krytinu s extrémne hladkým a odolným povrchom. 

Nemecká kvalita

Veľkoformátová pálená strešná krytina značky Creaton zaujme na prvý pohľad, a to nielen šírkou možnosti výberu modelov, farieb a povrchových úprav. Spojenie krásy s dlhou životnosťou, nemeckou kvalitou a bezproblémovým kladením majú za dôsledok, že sa stala jednou z najvyhľadávanejších tvrdých strešných krytín v Európe. 

Viac informácií nájdete na www.ebmco.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje