/ Dom / Strecha /

Veľký formát prináša okamžitú úsporu

image 21940 25 v1

Kvalitná a krásna strecha za menej peňazí, ako bežná strecha z pálenej krytiny? Riešením je veľkoformátová strešná krytina osvedčenej nemeckej značky Creaton.

Veľkoformátové škridly vďačia za popularitu svojej kráse, trvácnosti, a najmä hospodárnosti. Okrem atraktívneho vzhľadu strechy, prinášajú aj dvojakú úsporu: úsporu na materiáli a úsporu vďaka jednoduchej montáži.

Dvojitá úspora

Na pokrytie štvorcového metra strechy stačí menej kusov krytiny, čo ušetrí financie. Spotreba veľkoformátových škridiel sa začína už od 8,1 ks/m2. Na porovnanie: spotreba pri klasických typoch škridiel sa pohybuje medzi 11 až 16 ks/m2.

Pokrývači veľmi radi pracujú s veľkoformátovými škridlami Creaton. Chvália ich rozmerovú presnosť, možnosť veľkého posuvu (až 3 cm). Jednoduché kladenie znamená nižšie náklady na realizáciu strechy. Modely Titania, Premium alebo Futura je možné vďaka systému drážok klásť už od sklonu 10 °.

titania

Titania

Posuvná škridla Titania je čerstvou novinkou v sortimente veľkoformátových škridiel. Vyznačuje sa prepracovaným Labyrint systémom bočných drážok a novým riešením hlavových drážok. Ide o rozmerovo presnú krytinu s extrémne hladkým a odolným povrchom. 

Nemecká kvalita

Veľkoformátová pálená strešná krytina značky Creaton zaujme na prvý pohľad, a to nielen šírkou možnosti výberu modelov, farieb a povrchových úprav. Spojenie krásy s dlhou životnosťou, nemeckou kvalitou a bezproblémovým kladením majú za dôsledok, že sa stala jednou z najvyhľadávanejších tvrdých strešných krytín v Európe. 

Viac informácií nájdete na www.ebmco.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.