image 41420 25 v1

Súťaž Moja vysnívaná kuchyňa s Wüstenrot stavebná sporiteľňa a Decodom

Máte chuť niečo zmeniť? Vymeňte svoju starú kuchyňu za novú kuchynskú zostavu od spoločnosti Decodom.

Stačí, ak nám pošlete fotografiu vašej súčasnej kuchyne, a v novembrovom čísle zverejníme výhercu, ktorý získa poukaz na nákup novej kuchyne v hodnote 600 €.

Ďalší traja súťažiaci získajú predplatné časopisu Tvorivé bývanie.

Fotografie nám posielajte do 20. 8. 2017 na e-mailovú adresu sutaz@jaga.sk, heslo: Moja kuchyňa, nezabudnite pripojiť svoje kontaktné údaje.

Súťaž s časopisom Urob si sám pripravili spoločnosti Decodom a Wüstenrot stavebná sporiteľňa.

Podmienky súťaže

Použité fotografie sú ilustračné, ceny zodpovedajú malopredajným cenám v obchodoch.

POTREBNÉ FINANCIE NA POŽADOVANÉ BÝVANIE

Letné obdobie praje nielen oddychu, ale aj renováciám vlastného bývania. Priaznivé podmienky na finančnom trhu, ale aj tie poveternostné prajú rôznym rekonštrukciám, prestavbám či modernizáciám.

Chýbajú vám fi nancie na rekonštrukciu vášho rodinného domu alebo bytu? Úver na bývanie, ktorý vám schválili, nepokryje všetky náklady? Wüstenrot má finančné riešenie každej bytovej situácie… Aj keď situácia na trhu sa pomaly mení. Sprísnenými podmienkami poskytovania úverov na bývanie (zo strany Národnejbanky Slovenska) sa má predísť riziku ich nesplácania v ďalších rokoch, keď úročenie bude vyššie ako dnes. Začína sa viac prihliadať na vlastné prostriedky klienta. Kto ich nemá, je nútený hľadať doplnkové finančné zdroje. Optimálnym riešením môže byť stavebné sporenie, ktorého význam týmto opätovne rastie. Klienti, ktorí stavebné sporenie nemajú a potrebujú získať chýbajúce financie čo najskôr a výhodne, môžu využiť Dofi nanc. Ide o úver, ktorý je možné získať až do výšky 35 000 eur, a to bez založenia nehnuteľnosti, bez ručiteľa či životného poistenia. Úroková sadzba je výhodnejšia ako pri spotrebnom úvere, ktorý klienti zvyknú čerpať na dofinancovanie kúpy či na rekonštrukciu nehnuteľnosti. S úrokovou sadzbou 3,99 % p. a. alebo 4,49 % p. a. je možné získať doplnkové financie na bývanie (napríklad aj k úveru z inej banky) so širokou škálou použitia (na bývanie), splatnosťou 20 rokov, s polovičným poplatkom za poskytnutie úveru a možnosťou okamžitého čerpania 80 % finančných prostriedkov zálohovo. Mesačná splátka, ktorá neúmerne nezaťaží rodinný rozpočet, je vopred známa na celé obdobie splatnosti úveru. Klient tak získa možnosť komplexného fi nancovania bývania, presne vie, do čoho ide a aká bude výška jeho splátky povedzme aj o 10 – 15 rokov. Na finančnom trhu ide o unikátnu výhodu, ktorá klientovi ušetrí do budúcna starosti i financie. Podmienky zvýhodnené na najbližšie 2 – 3 roky sú lákavé, dôležité je však aj to, aby klient bol schopný úver splácať nielen dnes, ale dlhodobo. Vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni sú všetky parametre od začiatku jasné a transparentné, výška úrokovej sadzby i splátky sú rovnaké pre klientov rôzneho veku či s rôznym príjmom a nie sú upravované na základe žiadnych skrytých, resp. dodatkových či individuálnych podmienok. Úver s nízkym úrokom a splátkou tak umožňuje uskutočniť renováciu rodinného domu alebo bytu bez obmedzenia kvality života v iných oblastiach.

*6060 (0850 60 60 60)

www.wuestenrot.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje