Úver ako stvorený na renováciu

Úver ako stvorený na renováciu

Od novembra 2016 má Wüstenrot stavebná sporiteľňa vo svojom portfóliu novinku – akciový okamžitý úver na bývanie (bez predchádzajúceho sporenia) určený pre klientov bez úverovej histórie (aktuálne nesplácajú žiaden splátkový úver).

Ide o atraktívny produkt s výhodnými parametrami. Financie sú dostupné vo výške min. 2 700 € – max. 17 000 € v prípade jedného žiadateľa, resp. 35 000 € pri dvoch žiadateľoch (manželia alebo žiadateľ a spoludlžník). Z hľadiska porovnateľných typov úverov, ktoré sú na trhu, má tento úver (bez zabezpečenia nehnuteľnosťou) dlhšiu splatnosť – až 15 rokov, podstatne nižšiu mesačnú splátku a jednoznačnú úrokovú sadzbu 6,99 % p. a., ktorá sa nebude zvyšovať. Klient tak presne vie s akými reálnymi nákladmi má počítať vo svojom rozpočte. Podobne ako výška úroku, ani ostatné parametre a celková dostupnosť úveru nie sú ničím podmienené (t. j. bez potreby zriadenia ďalších produktov či presmerovania mzdy a podobne). Klient musí byť schopný požadovaný úver pravidelne splácať.

www.wuestenrot.sk

Zdroj: Wüstenrot stavebná sporiteľňa

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.