Úver ako stvorený na renováciu

Úver ako stvorený na renováciu

Od novembra 2016 má Wüstenrot stavebná sporiteľňa vo svojom portfóliu novinku – akciový okamžitý úver na bývanie (bez predchádzajúceho sporenia) určený pre klientov bez úverovej histórie (aktuálne nesplácajú žiaden splátkový úver).

Ide o atraktívny produkt s výhodnými parametrami. Financie sú dostupné vo výške min. 2 700 € – max. 17 000 € v prípade jedného žiadateľa, resp. 35 000 € pri dvoch žiadateľoch (manželia alebo žiadateľ a spoludlžník). Z hľadiska porovnateľných typov úverov, ktoré sú na trhu, má tento úver (bez zabezpečenia nehnuteľnosťou) dlhšiu splatnosť – až 15 rokov, podstatne nižšiu mesačnú splátku a jednoznačnú úrokovú sadzbu 6,99 % p. a., ktorá sa nebude zvyšovať. Klient tak presne vie s akými reálnymi nákladmi má počítať vo svojom rozpočte. Podobne ako výška úroku, ani ostatné parametre a celková dostupnosť úveru nie sú ničím podmienené (t. j. bez potreby zriadenia ďalších produktov či presmerovania mzdy a podobne). Klient musí byť schopný požadovaný úver pravidelne splácať.

www.wuestenrot.sk

Zdroj: Wüstenrot stavebná sporiteľňa

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje