image 30133 25 v1

Strechár radí: Môže byť značková strecha cenovo dostupná?

Výmena strechy býva dôležitým a dlhodobým rozhodnutím. Nižší rozpočet však nemusí automaticky znamenať, že si nebudeme môcť dovoliť značkovú strechu. Aj značková strecha môže byť totiž cenovo dostupná. Napríklad strechu Bramac získate už od 7 eur za m² vrátane DPH.

Radí: Branislav Audy, produktový manažér Bramac
www.bramac.sk

Krytina dostupná pre každého

Ak ste sa rozhodli pre jej výmenu alebo staviate nový dom s dôrazom na nízku cenu, Bramac má v ponuke model škridly Renova. Tá sa vyznačuje hladkým a matným povrchom s dvojitým nástrekom disperznej farby. Pre čo najlepšie pohodlie je strešná krytina navrhnutá tak, aby vďaka svojmu materiálovému zloženiu a presnému tvaru s minimálnymi medzerami po kladení tlmila vonkajší hluk až o 7 decibelov. Ide tak o spojenie skutočne vysokej odolnosti strechy a cenovo výhodnej kúpy. Už od 7 eur za m² vrátane DPH. Ak môžete mať cenovo dostupnú a overenú strechu, nešetrite na kvalite! 

Porovnanie cien skladaného a plechového strešného systému

Zložitá valbová strecha s vikiermi (s celkovou plochou 282,64 m2)+


Mnohí neraz uvažujú o plechovej streche. Výsledná cena plechovej strechy po započítaní príslušenstva a doplnkov je v konečnom dôsledku vyššia ako cena skladanej strešnej krytiny. Rozdiel môže byť až 300 – 500 eur.

Balíček výhod 

Kvalitná strecha by mala byť investíciou na celý život. Bramac v strešných balíčkoch ponúka všetko potrebné na spokojné bývanie pod novou strechou. Na výber máte viacero strešných balíčkov, ktoré sú šité presne na vaše požiadavky. Súčasťou balíčka je kompletné strešné príslušenstvo, odborné poradenstvo, servis a záruky. Kvalitná strecha tak nemusí byť postrachom a finančne náročnou investíciou. Pri ucelenom balíčku od jedného výrobcu máte istotu, že strecha bude slúžiť bez ťažkostí mnoho rokov. Keby sa problém predsa len vyskytol, máte tu predsa systémovú záruku, kde Bramac vyrieši všetky trampoty so strechou. 

Balík Bramac Štandard 

Už samotný strešný balík Bramac Štandard ponúka benefity, ktoré by mala spĺňať každá kvalitná strecha. Strešná krytina vám vďaka originálnym testovaným doplnkom a príslušenstvu zaručuje ochranu pred zatečením. Vďaka preverenej kvalite v skúšobnom centre v Nemecku dostanete aj 30-ročnú serióznu záruku na extrémnu odolnosť škridiel proti mrazu, ľadovcu a víchrici. Balík Štandard ponúka cenovo dostupný, ucelený a testovaný strešný systém v osvedčenej kvalite Bramac.

PR článok spoločnosti BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje