/ Dom / Strecha /

Strecha a odkvapy bez snehu a cencúľov so systémom DEVI

strecha a odkvapy bez snehu a cenculov so systemom devi

Ťažký sneh na strechách a nebezpečné cencúle na odkvapoch môžu vážne poškodiť váš majetok. Okrem toho je v ohrození aj bezpečnosť okoloidúcich, za ktorú zodpovedá majiteľ budovy. Jednoduchý a účinný systém termokáblov DEVI udržia vašu strechu, odkvapy a zvody bez ľadu a snehu celú zimu.

Veľa majiteľov domov už má skúsenosti, že zima môže byť nebezpečná, nepríjemná a tiež nákladná. Sneh a námraza totiž môžu v zime vážne poškodiť strechy a fasádu budov, odkvapové a odtokové systémy. Ochranný systém termokáblov DEVI-iceguardTM účinne rozpúšťa sneh a ľad a zároveň zabraňuje vzniku nebezpečných cencúľov na strechách. Súčasťou systému je tiež riadiaca jednotka DEVIREG™ 850 III s digitálnymi snímačmi. Citlivo reaguje na poveternostné zmeny, a tým šetrí vašu ekonomiku prevádzky systému. Tento termostat je schopný regulovať dve nezávislé zóny ako napr. odkvapy na severe a juhu objektu, prípadne tiež riadi roztápanie vjazdu do garáže, či chodníkov.

Vďaka systému vykurovacích káblov DEVI-iceguardTM preventívne chránite svoj majetok a šetríte náklady na opravu strechy, žľabov i fasády. Zosuv snehu zo strechy alebo pád cencúľov z niekoľkometrovej výšky môžu spôsobiť okoloidúcim vážne zranenia. So systémom DEVI sa tak už nemusíte báť právnych dôsledkov prípadných úrazov.

Viac informácií získate na www.devi.sk –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.