nove dizajnove stresne krytiny ruukki
Galéria (5)

Nové dizajnové strešné krytiny Ruukki

Váš dom je klenotom, a preto je veľmi dôležité, aby mal strechu, ktorá mu poskytne rovnakú hodnotu. Oceľové strechy od spoločnosti Ruukki ochránia Váš domov za všetkých okolností. Nielenže sú atraktívne hneď na pohľad, ale taktiež nadčasovo štýlové. Čo je však dôležitejšie, strechy Ruukki hodnotu Vášho domu ešte viac zvyšujú.

Galéria

Strechy od spoločnosti Ruukki zodpovedajú fínskej kvalite. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete postaviť nový dom alebo renovovať starý, široká ponuka striech zaistí, že si vždy vyberiete tú správnu strechu k Vášmu domu. A ak k svojej objednávke pridáte ešte odkvapový systém a strešné bezpečnostné prvky, získate balíček, ktorý bude funkčný a štýlový do posledného detailu. Preto je strešná krytina Ruukki najjednoduchšiou a bezproblémovou voľbou každého staviteľa. Portfólio výrobkov Ruukki sa navyše rozšírilo o nové dizajnové modely Ruukki Adamante a Ruukki Finnera, ktoré Vám dnes predstavíme.

Ruukki Adamante
je nový pôsobivý strešný profil pre náročnejších majiteľov domu, ktorí preferujú odlišný štýl a výnimočný dizajn. Dve nové farby v sortimente farieb – vínovo červená a zamatovo baklažánová podčiarknu výrazný dizajnový tvar krytiny. Keď uvažujete o originálnom a nápaditom dome, dovoľte Ruukki Adamante ukázať sa v plnej kráse. Rovnako ako všetky ľahké oceľové strešné krytiny aj Ruukki Adamante je navrhnutá tak, aby majiteľom domu zjednodušila a spríjemnila život. Tento model je vyrábaný s povrchovou úpravou Pural Matt a so zárukou 50 rokov.

Ďalším modelom, ktorý nemá na slovenskom trhu z hľadiska dizajnu konkurencii, je výrobok nesúci meno Ruukki Finnera. Ten pridá Vašej oceľové streche nielen na kráse, ale tiež na odolnosti a praktickosti. Revolučný ohyb prednej hrany maximalizuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a vytvára úžasne celistvý povrch strechy, aj keď sa jedná o modulárny strešný systém, tzn. že strecha je zložená z maloformátových šablón. Získate vysokú kvalitu v kompletnom, štandardizovanom balení pripravenom na sklade, ktoré maximálne uľahčí celý proces pokládky strechy. Dosiahnete rýchle výsledky s menšími starosťami. A tak by to malo byť. Tento model vyrábame v povrchovej úprave Purex a so zárukou 40 rokov.

Pri kúpe strešnej krytiny Ruukki Decorrey spolu s kompletným príslušenstvom zaplatíte:
4,99€ bez DPH /1m² bez DPH celkovej širky krytiny, 5,99€ s DPH / 1m² s DPH celkovej širky krytiny.
Táto akciová cena sa rovná sume 5,22€ bez DPH / 1m² krycej šírky krytiny, 6,26€ s DPH / 1m² krycej šírky krytiny.

Viac informácií na www.ruukkistrechy.sk a na tel. číslach: Západ SR: 0905 286 791, Stred SR: 0907 970 026, Východ SR: 0907 922 527.  Bezplatné poradenstvo – Roof Doctor: 0800 11 66 55

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje