Strešné okná v podkroví
Zdroj: Velux

Chýba vášmu podkroviu niečo? Skompletizujte svoje strešné okná o vonkajšie tienenie

Už ste sa trápili s čítaním vety, ktorej chýbali písmenká? A čo tak frustrácia pri zistení, že skladačke chýba posledný dielik? Podobne ako v prípade galérie, ktorej chýbajú umelecké diela, aj prehliadanie detailov v domácnosti môže vytvoriť pocit neúplnosti a nepohodlia. S tieniacimi doplnkami VELUX to nehrozí!

Strešné okná zaplavia vaše podkrovie denným svetlom, zefektívňujú vetranie a zlepšujú kvalitu ovzdušia v interiéri. A vďaka širokému výhľadu sa príroda prenesie priamo do vášho domova.

Strešné okná v podkroví
Zdroj: Velux

Bez tie_enia je podk_ovie ako veta bez písm_n.

Počas leta je udržanie príjemnej teploty v podkroví náročné. Vonkajšie tienenie je nevyhnutným doplnkom strešných okien, pretože výrazne znižuje slnečné žiarenie a teplotu v interiéri. Vďaka vonkajšiemu tieneniu sa obmedzuje potreba klimatizácie, čo vedie k úsporám a zároveň chránite váš nábytok pred škodlivým UV žiarením.

Strešné okná v podkroví
Zdroj: Velux

Ľahké vonkajšie rolety na solárny pohon poskytnú spoľahlivú ochranu pred teplom. Ich montážou k existujúcim oknám VELUX znížite v lete vnútornú teplotu až o 6,2 stupňa Celzia*, čím sa váš domov premení na príjemné útočisko.

www.velux.sk

* Údaje zo simulovanej južne orientovanej miestnosti s dvoma najpredávanejšími strešnými oknami VELUX GLL 61 vo veľkosti MK06 (780 x 1178 mm), júl – august 2023, namerané v Bratislave. Na základe štúdie VELUX 2023 o vplyve doplnkov počas leta.

Zdroj: VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.