zalozte si domov bez zalozenia nehnutelnosti

Založte si domov bez založenia nehnuteľnosti

Založiť svoj byt či dom v prospech banky mnohým z nás nevonia. V Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., však úver na bývanie získate od 1. septembra 2013 aj bez založenia nehnuteľnosti. Výška úveru pritom môže byť až do 40 000 eur.

Úver na bývanie bez založenia nehnuteľnosti

Špeciálna akcia, ktorú môžu klienti PSS, a. s., využiť, potrvá až do konca októbra tohto roka. Na zabezpečenie medziúveru s hodnotiacim číslom rovným alebo vyšším ako 5 až do výšky 40 000 eur klient nebude potrebovať nehnuteľnosť. Stačí druhý účastník úveru, napríklad manžel či manželka, alebo iný ručiteľ. Nie je potrebný ani znalecký posudok a tiež dodatočné poistenie nehnuteľnosti.

„Táto úverová akcia je doslova šitá na mieru našim klientom. Často prichádzajú s tým, že potrebujú vo svojej domácnosti niečo opraviť, rekonštruovať či modernizovať. Úver do 40 000 im na to určite stačí. V niektorých regiónoch Slovenska dokonca za túto sumu dokážu kúpiť aj nový byt. Zdĺhavá byrokratická cesta k úveru v tomto prípade odpadá. Klient vybaví úver rýchlejšie, jednoduchšie a samozrejme lacnejšie“, hovorí predseda predstavenstva PSS, a. s., Ing. Imrich Béreš.

Znižujeme úrokové sadzby

Zmena v zabezpečení úverov však nie je jedinou zmenou od začiatku septembra. Pri viacerých typoch medziúverov so záložným právom znižuje Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., úrokové sadzby. Konkrétne ide o pokles až o 0,8 % ročne. Medziúvery tak môžu klienti teraz získať s úrokovou sadzbou od 5,09 % do 6,09 % ročne.

www.pss.sk

PSS, a.s.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.