vypinace ktore zabijaju bakterie
Galéria (3)

Vypínače, ktoré zabíjajú baktérie

Denne médiami rezonujú hrozby ako prasacia chrípka, zlatý stafylokok ... Nevyhnutnosťou sa stáva striktné dodržiavanie hygieny a časté umývanie rúk. LEGRAND, svetový špecialista v produktoch pre elektrické inštalácie, zaradil do svojho výrobného programu prevratnú novinku. Antibakteriálne vypínače v programe Mosaic dokážu likvidovať baktérie, plesne i vírusy.

Galéria

Všetky vypínače Mosaic v antibakteriálnom vyhotovení sa vyrábajú z materiálov s prímesou iónov striebra Ag+. Likvidácia baktérií prebieha na fyzikálnom, a nie chemickom základe a vypínače sú absolútne bezpečné pre človeka aj životné prostredie. Údržbou a utieraním svoju schopnosť zabíjať baktérie nestrácajú.

Vypínače Mosaic sú vhodné pre komerčné priestory a priestory s veľkým pohybom a koncentráciou ľudí – kancelárie, kuchynky a spoločné priestory sú miestami, kde si vypínače „podávajú ruky“. Antibakteriálna úprava vypínačov poskytuje bezproblémové riešenia aj pre zdravotnícke zariadenia, nemocnice a domovy dôchodcov.

Táto novinka by určite nemala ujsť pozornosti projektantov, staviteľov a investorov všetkých komerčne a masovo využívaných budov.

Zdroj: Legrand

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje