Vypínače, ktoré zabíjajú baktérie

vypinace ktore zabijaju bakterie

Denne médiami rezonujú hrozby ako prasacia chrípka, zlatý stafylokok ... Nevyhnutnosťou sa stáva striktné dodržiavanie hygieny a časté umývanie rúk. LEGRAND, svetový špecialista v produktoch pre elektrické inštalácie, zaradil do svojho výrobného programu prevratnú novinku. Antibakteriálne vypínače v programe Mosaic dokážu likvidovať baktérie, plesne i vírusy.

Všetky vypínače Mosaic v antibakteriálnom vyhotovení sa vyrábajú z materiálov s prímesou iónov striebra Ag+. Likvidácia baktérií prebieha na fyzikálnom, a nie chemickom základe a vypínače sú absolútne bezpečné pre človeka aj životné prostredie. Údržbou a utieraním svoju schopnosť zabíjať baktérie nestrácajú.

Vypínače Mosaic sú vhodné pre komerčné priestory a priestory s veľkým pohybom a koncentráciou ľudí – kancelárie, kuchynky a spoločné priestory sú miestami, kde si vypínače „podávajú ruky“. Antibakteriálna úprava vypínačov poskytuje bezproblémové riešenia aj pre zdravotnícke zariadenia, nemocnice a domovy dôchodcov.

Táto novinka by určite nemala ujsť pozornosti projektantov, staviteľov a investorov všetkých komerčne a masovo využívaných budov.

Zdroj: Legrand

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.