Zamatový farebný trend

Zamatový farebný trend

Aktuálnym trendom v oblasti dekoratívnych povrchových úprav stien je zamatovo matný vzhľad – tento atraktívny efekt môžete jednoducho dosiahnuť pomocou umývateľnej náterovej farby Dursilite®.

Náter na báze vinylakrylátovej živice vo vodnej disperzii je vhodný na steny v interiéri aj exteriéri, podmienkou však je, aby vonkajšie steny neboli vystavené agresívnym klimatickým podmienkam. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, výbornú priľnavosť na všetky druhy povrchov a je odolný proti znečisteniu (nečistoty sa na povrchu steny nezachytávajú). Dursilite® je rovnako ako ostatné ochranné a dekoračné nátery Mapei dostupný v širokej palete farieb systému Colormap® – tento systém umožňuje namiešať akýkoľvek farebný odtieň aj pri minimálnom množstve náterovej látky.

www.mapei.sk –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.