vodeodolna ochrana do kazdej izby farby do vlhkych miestnosti
Galéria (3)

Vodeodolná ochrana do každej izby – farby do vlhkých miestností

Vodotesný systém Feelings garantuje čistý, atraktívny  a trvácny výsledok pre všetky vlhké miestnosti, ako sú kúpeľne a kuchyne. Nový design miestností  nemusí byť drahý a dá sa dosiahnuť veľmi jednoducho.

Galéria

projekt, dom,
aktualita
Systém odoláva silnejšiemu oderu a opakovanému čisteniu, rok po roku. Farba Feelings Extra Durable taktiež obsahuje protiplesňové prostriedky, takže povrch ostáva chránený a veľmi hygienický. Okrem toho ho môžete použiť vo výrobných halách, schodiskách, nemocniciach, školách, kúpaliskách, a taktiež v obytných priestoroch u Vás doma. Feelings Extra Durable spadá do prvej triedy umývateľnosti. Takto ošetrené steny môžete umývať aj silnejšími čistiacimi a dezinfekčnými prípravkami obsahujúcimi chlór. Aby bola stena naozaj odolná, je potrebné dodržať systém základnej farby Feelings Universal Primer, na ktorú aplikujete Feelings Moisture Stop, ktorá zabezpečí vodeodolnosť steny a ako vrchnú farbu Feelings Extra Durable s protiplesňovými  vlastnosťami. Na výber máte z nespočetného množstva odtieňov.

Viac informácií na www.tikkurila.sk.
Zdroj: DEJMARK spol. s r.o.
–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje