Moderná kúpeľňa
Zdroj: Shutterstock

Viac farieb do života s prémiovými škárovacími hmotami Ceresit CE 40

Kvalitná škárovacia hmota a jej farebný odtieň môžu byť rovnako dôležité ako obklad a dlažba alebo iné dizajnové prvky. Ak plánujete nové obklady či dlažbu vo vašej kúpeľni alebo kuchyni, neprehliadnite flexibilné škárovacie hmoty Ceresit CE 40, ktoré majú vylepšené vlastnosti.

Jednou z nich je aj receptúra Color Perfect, ktorá robí farbu škárovacej hmoty živšou, intenzívnejšou a odolnejšou. Trojitá ochrana Trio-Protection naviac zabraňuje usadzovaniu plesňových spór v škárach a chráni škárovaciu hmotu pred napadnutím plesňami, hubami a inými nežiadúcimi mikroorganizmami.

Ceresit
Zdroj: Ceresit

Škárovacie hmoty CE 40 obsahujú technológiu Aquastatic, ktorá zaisťuje ľahšie stekanie vodných kvapiek a zabraňuje tým prenikaniu vody do škárovacej hmoty. Škáry sú tak výrazne odolnejšie proti plesniam a poškodeniu. Tým je zaručená dlhodobá životnosť a farebná stálosť škáry. V ponuke je až 40 odtieňov, z ktorých si každý vyberie. 

Viac informácií na www.ceresit.sk

Zdroj: Ceresit

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.